Netrukus vaiko sulauksiantis Andriulis grasina medikams: keršysiu, skaudinsiu ir naikinsiu, jei kas nors bus ne taip

Medikams kovojant su koronavirusu patyliukais vyksta ir kita kova. Moterys, kurios netrukus gimdys yra priverstos susitaikyti su mintimi, kad turės tai daryti be partnerių. Poros, kurios ketino susilaukti naujagimio privačiose klinikose, taip pat turi atsisakyti savo planų. Griūvant planams kyla nerimas, kuris kartais virsta kaltinimais ir bauginimais medikams, esą su jais bus susidorota, jei gimdymas bus ne toks sklandus, kaip tikėtasi. Tiesa, vėliau šių žodžių buvo atsisakyta. 

Būtent tokių grasinimų medikai sulaukė iš verslininko ir socialinių medijų žvaigždės Liudviko Andriulio, kurio žmona Medeina netrukus turėtų gimdyti jų pirmąjį vaiką. Visgi po kurio verslininkas atsiprašė medikų ir pripažino, kad patirdamas stresą ir nežinią jie kiek perlenkė lazdą ir pasikarščiavo. Savo įžeidų „Facebook“ įrašą jis taip pat ištrynė. 

„Vakar pasielgiau labai negražiai, ir noriu visų, ypač medikų, atsiprašyti. Tai, kad buvo pilnatis, karantinas, gresianti nežinia dėl gimdymo, labai daug streso ir tiesiog įsiūčio skaitant tas moterų istorijas, nepateisina mano tekste išsakyto bendrojo generalizavimo ir visų medicinos darbuotojų išvadinimo sadistais“, – atsiprašydamas rašė vyras. 

Tiesa, kiek anksčiau L. Andriulis, pirmoje santuokoje susilaukęs dviejų sūnų, savo „Facebook“ paskyroje viešai pareiškė, kad pirmi du jo vaikai gimė privačiose klinikos, o trečiasis deja gims valstybinėje ligoninėje, nors jis visiškai nepasitiki valstybine medicinos sistema Lietuvoje ir mano, kad ten dirbantys medikai yra potencialūs smurtautojai. 

„Pirmą kartą gyvenime teks naudotis valstybinės medicinos paslaugomis – pirmas mano vaikas gimė Baltijos Amerikos Klinikoje, antras – Edith Cavell klinikoje Briuselyje, o trečiam vaikui teks gimti prakeiktoje valstybinėje sistemoje. Ja aš nepasitikiu visiškai, ir a priori manau, kad visi ten dirbantys yra įtartini smurtautojai. Nebijau to sakyti.

Aš šiame gimdyme negalėsiu dalyvauti, bet Medeina yra stipri moteris, ir tas gimdymas bus labai skaudžiai viešas. Jei išgirsiu nors mažiausias akušerinio smurto apraiškas (apie šį terminą sužinojau tik šią savaitę) – aš asmeniškai ir labai viešai sunaikinsiu jų gyvenimus ir karjeras be jokios atodairos, naudodamas visus savo viešumo, finansinius ir teisinius resursus, kurių turiu daug“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė L. Andriulis. 

REKLAMA

Jis taip pat aiškino, kad sunaikins medikų karjeras ir gyvenimus, jei gimdančiai jo žmonai ko nors pritrūks arba nutiks kas nors netikėto.

Tokie grasinimai neliko nepastebėti ne tik medikų ir visuomenės, bet ir politikų, žurnalistų. Štai medikams intensyviai padedantis žurnalistas Andrius Tapinas savo „Facebook“ paskyroje viešai sugėdino L. Andriulį, pareikšdamas, kad šis turėtų ištrinti medikus žeminantį įrašą ir jų atsiprašyti. 

„Liudvikas Andriulis, kas čia – stresas, pilnatis, vakarinis rašymas į Facebooką? Kiek reikia būti atitrūkus nuo realybės, kad tokiu metu rašyti tokius briedus?

Kas turi dėtis galvoje, kad rašytum „visi valstybinės sistemos medikai yra įtartini smurtautojai“? VISI. Kas turi būti žmogui negerai? O kai smurtautojai po pamainos Santarose ar VGN persirengia ir važiuoja dirbti į BAK, Northway ar Kardiolitą, jie ūmai tampa nebe smurtautojais?“, – rašė A. Tapinas. 

Įrašu pasipiktino ir Seimo narė Agnė Širinskienė, kuri nepraleido progos paminėti, kad L. Andriulis yra politiko Gabrieliaus Landsbergio žmonos sesers vyras. Esą arogancija ten yra visos giminės bruožas, nors G. Landsbergis ir L. Andriulis nėra giminaičiai. 

Kiek anksčiau L. Andriulio žmonos Medeinos „Facebook“ įrašai apie tai, kaip neteisinga, kad per karantiną moterys privalo gimdyti vienos, užkliuvo ir europarlamentarei Aušrai Maldeikienei, kuri pasidalijo, kad ir jos anūkas gimė per karantiną, sūnus negalėjo dalyvauti gimdyme, bet dėl to niekas garsiai neprotestavo. 


Rašyti komentarą...
A
Apgailetina
2020-04-09 12:34:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu paklausia kaip ju mamos gimde...ir ar vyrai buvo ileisti? Geda.svetima geda...nepatinka tegu na*** dingsta is Lietuvos..kaip mano mociute sako kuo didesnis sudas tuo labiau save ant sakiu kelia...
Atsakyti
-4

z
zmogus
2020-04-09 13:05:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
ponas - ar jus SVEIKO PROTO, pagal rašysena atrodote susireikšmines ,,mužikas,,. Nesiusk grasinimu ir prakeiksmu KITIEMS , nes visa tai sugrįš jums pačiam.
Atsakyti
-2

D
Daneiraa
2020-04-09 12:50:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
PONAS kas tu ten per įžymybė vienas dievas gali teisti olas tu toks ir tavo ponia kaip jūs kaip šlykštu skaityti tai pats savo rūmuose priimk savo karalaitį bet kokia ponia nupezusi kad nepastatė vietą supras kai į jos vietą atsiras kita šlykštu tai naujieji lietuviai
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (53)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų