Tarnybinį patikrinimą atlikę Neringos policininkai konstatavo, kad vieši Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) vadovės Aurelijos Stancikienės vyro Daliaus Stanciko kaltinimai, kad vietos pareigūnai persekioja jo žmoną, yra netiesa, rašo „Respublika“.

Neringos miesto policijos komisariate baigtas tarnybinis patikrinimas dėl galimų vietos pareigūnų piktnaudžiavimo tarnyba. Jį inspiravo viename mažai žinomame šalies internetiniame portale balandžio 3 d.  pasirodęs KNNP vadovės A.Stancikienės vyro D.Stanciko rašinys „Neringos dienoraštis. Po to“.

Pasak pareigūnų, jame „pareikšta subjektyvi autoriaus nuomonė, metanti įtarimų šešėlį ant Neringos PK vadovybės ir viešosios policijos Eismo priežiūros grupės pareigūnų, neva „sekančių“ ir „persekiojančių“ KNNP direkcijos pareigūnus ir darbuotojus“.

Patikrinimo metu nustatyta, kad Neringos policijos pareigūnai neatlieka jokių neteisėtų „slaptų sekimo ar persekiojimo misijų“ KNNP direkcijos darbuotojų atžvilgiu. Pareigūnų vykdomos tarnybinės užduotys eismo priežiūros srityje neturi nieko bendro nei su A.Stancikienės asmeniu, nei su jos pavaldiniais.

Kartu Neringos policijos komisariato vadovybė išreiškė susirūpinimą dėl A.Stancikienės pastangų, įtraukiant ir savo šeimos narius, dirbtinai kelti įtampą bei galimą susipriešinimą tarp visuomenės ir policijos pareigūnų.

D.Stancikas savo straipsnyje „Neringos dienoraštis. Po to“ rašė apie šių metų kovo 19 d. Kuršių nerijoje vykdytas slaptas ir keistas Neringos policijos operacijas, kad banditus pakeitė policijos automobiliai ir panašiai. D.Stancikas aiškiai leido suprasti, kad Neringos miesto policijos komisariato pareigūnai ne tik gausiomis pajėgomis (keliais ekipažais) seka ir persekioja KNNP vadovę A.Stancikienę, bet ir daro jai psichologinį spaudimą.Darius ČIUŽAUSKAS


Rašyti komentarą...
P
Patarles
2008-05-13 08:09:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
stribas stribui akies nekerta, kai vyrauja dar okupantu nkvd-kgb-mvd parinti "patikimi" kadrai milicijoje, teismuose ir prokuraturoje tai tokia ir turime milicija ir visa "sisciema"
Atsakyti
0

c
coste
2008-05-13 09:48:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai juokingas pranešimas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų