Jau yra numatytas asmuo sveikatos apsaugos ministro postui užimti. Neoficialiais duomenimis, tokios pareigos siūlomos Seimo sveikatos reikalų komiteto narei Vilijai Vertelienei. Socialdemokratų partijos valdyba šiuo klausimu tyli.

Kaip portalui „Balsas.lt“ sakė V. Vertelienė, oficialiai jai nebuvo pasiūlyta užimti atsilaisvinusių pareigų, tačiau neneigė, jog neoficialių pasiūlymų buvo. „Buvo kalbos, aišku, buvo“, - sakė V. Vertelienė.

Kieno dar kandidatūrą yra numačiusi socialdemokratų partijos valdyba šiam postui užimti, V. Vertelienė tikino nenujaučianti. „Tikrai nežinau, galbūt Gediminui Černiauskui. Reikia klausti partijos vadovybės“, - teigė socialdemokratė.

Kaip portalui „Balsas.lt“ teigė socialdemokratų partijos valdybos narys Ričardas Malinauskas, tik ministras pirmininkas pasakys, kas yra naujasis sveikatos apsaugos ministras. „Į tokius klausimus atsakys premjeras“, - teigė R. Malinauskas.

R. Malinauskas  neatskleidė, ar šį postą užims V. Vertelienė. „...mm... nieko nežinau“, - sakė politikas.

Kaip portalui „Balsas.lt“sakė socialdemokratų partijos valdybos narė Roma Žakaitienė, jau yra numatytas asmuo šioms pareigoms užimti, tačiau socialdemokratų partijos valdyba nusprendė būsimojo sveikatos apsaugos ministro pavardės neatskleisti. „Buvo nutarta pavardės neatskleisti“, - sakė ji.

REKLAMA

Naujuoju sveikatos apsaugos ministru buvo nutarta siūlyti socialdemokratą. Premjerao Gedimino Kirkilo teigimu, kandidato sveikatos apsaugos ministro postui užimti galima tikėtis jau šią savaitę.

Šį klausimą šiomis dienomis svarsto posėdžiaujantis socialdemokratų prezidiumas.

Šiuo metu sveikatos apsaugos ministerijai laikinai vadovauja socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė.

Rimvydas Turčinskas iš sveikatos apsaugos ministro pareigų atsistatydino birželio mėnesį po šalies vadovo Valdo Adamkaus išsakytos pozicijos, kad jo netenkina R.Turčinsko pasiaiškinimai dėl priimamų sprendimų ir padėties ministerijoje bei jai pavaldžiose įstaigose.

R. Turčinskas buvo ne kartą ragintas atsistatydinti. Jam buvo priekaištaujama, kad jo paskirta Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos viršininkė Aurelija Kulčickienė-Gutienė įsivėlė į korupcijos skandalą. Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikus įtarimus piktnaudžiavus tarnybine padėtimi ir padarius finansinių pažeidimų, ji buvo nušalinta nuo pareigų.

R. Turčinskas kaltinamas dar ir tuo, jog perdavė Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialą privačiai uždarajai bendrovei „Kraujo donorystės centras“ bei pirko greitosios pagalbos automobilius ir medicininę įrangą ženkliai didesnėmis nei rinkos kainomis. Dėl sprendimo perduoti Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialą privačiai uždarajai bendrovei  R. Turčinskas pripažino klydęs ir minėtą įsakymą atšaukė.


Rašyti komentarą...
m
me
2008-07-09 15:39:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
prisidirbus vista, kuri savo nama statesi antros liginines saskaita ir trulika nudausti bande kaune.
fantastine nesusitepusi sveikatos ministre!!!!
Atsakyti
0

M
Mi mi
2008-07-09 15:44:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus Anicetas neturi ka veikt. Sakau, gal jam pasiulyt silta vieta.
Atsakyti
0

p
ponia savo galimybemis neabejoja
2008-07-09 15:45:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Buvo kalbos, aišku, buvo"- kuklumo isikunijimas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų