Neįtikėtina, bet egzistavo: Seime 16 darbuotojų vidutiniškai per dieną atlikdavo 2,6 automobilio remonto darbų

Seimo valdyba nutarė atsisakyti automobilių remonto ir techninės jų priežiūros funkcijų, o ateityje tokias paslaugas pirks rinkoje. Iki šiol kanceliarijos automobilius remontavo ir juos prižiūrėjo 16 Seimo kanceliarijos Transporto skyriaus darbuotojų. 

2020 metų duomenimis, jų darbo užmokesčiui mokėti per metus išleidžiama 248 tūkst. eurų arba vidutiniškai 15,5 tūkst. vienam asmeniui.

Tačiau jų darbo apimtys neįtikėtinai mažos. Skaičiuojama, kad per dieną vidutiniškai buvo atliekama 1,3 techninės priežiūros ar remonto darbų Seimo kanceliarijos automobiliams: pavyzdžiui, tepalų papildymas, padangų keitimas, kėbulo remonto darbai ar panašiai. Tokios pat darbo apimtys buvo ir teikiant paslaugas ne Seimui, bet žmonėms ar įstaigoms iš šalies.

Iš viso Seimo kanceliarija turi 38 tarnybinius automobilius, iš kurių 33 yra lengvieji, 3 mikroautobusai, 1 vienatūris ir 1 krovininis automobilis.

Vidutinės techninės priežiūros ar remonto išlaidos, tenkančios vienam tarnybiniam automobiliui per metus sudarė apie 10 tūkst. eurų.

„Valstybės lėšos šiuo atveju nėra naudojamos efektyviai, švelniai pasakius. Matant skaičius šitas žingsnis buvo būtinas“, - apie sprendimą Seimui atsisakyti remonto bei techninės priežiūros paslaugų sakė parlamento vicepirmininkas Paulius Saudargas.

Techninės priežiūros ir remonto darbų analizę pasidarė jau praėjusios kadencijos Seimas, tačiau anuomet joks sprendimas nebuvo priimtas. 

Seimas pirmininko pavaduotojas Jonas Jarutis valdybos posėdyje sakė netikintis, kad 16 darbuotojų per dieną vidutiniškai atlikdavo tiek mažai darbų. Jis kėlė prielaidą, kad tikriausiai Seimo garažuose buvo remontuojami kanceliarijos darbuotojų automobiliai ar atliekami kiti nefiksuojami šešėliniai darbai.  

Tačiau Seimas kol kas neplanuoja atsisakyti automobilių plovyklos ir A. Juozapavičiaus gatvėje įkurdintų garažų bei pastatų.


Rašyti komentarą...
J
Jojo
2021-06-11 06:28:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne darbų atlikdavo, o vogdavo pinigus!!! Ten visi vagys
Atsakyti
0

x
xxL
2021-06-11 08:55:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
jie to nedarytų jei seimūnai neprašytų :) Gauna visokias kanceliarines tai dar tokie pederastijos aktyvistai kaip povilionis komandiruotes išsirašo kad nereikėtų už asmeninę kelionę į Berlyną mokėti neva komandiruotė o iš tikro santuoka ir dar neaišku ar tik ne su kitu vyru nes Lietuvoje santuokos tarp vyro ir moters dar nėra uždraustos :))) seimo šeimų dinastijos tęsia ir puoselėja jų šeimose ugdytą vagių mentalitetą.
Atsakyti
-1

P
Pensininkas
2021-06-11 09:20:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimas plauna pinigus juodai.Stai kur reikia pasiusti STT istirti pinigu plovima seimo pirmininke Cmilyte-Nielson.Atsibuslk pirmininke.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų