Neįprasta gelbėtojų operacija Vilniuje: iš upės ištrauktas katinėlis tapo gaisrinės svečiu

Neįprasta gelbėjimo operacija Vilniuje. Į iškvietimą atvykę sostinės ugniagesiai iš upės vadavo mažą katinėlį, kuris vėliau tapo ir gaisrinės svečiu. Apie tai valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pasidalijo ir savo „Facebook“ paskyroje.

4

„Prieš keletą dienų Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos ugniagesiai Neries upėje prie Žvėryno tilto gelbėjo mažą katinėlį. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad į upę yra įmestas ar įkritęs katinas“, – rašoma tarnybos įraše.

Į įvykio vietą važiavusios komandos pamainos vadas tikina, kad katinėlį rado salelėje. Išgelbėjus bandyta jį atiduoti į gyvūnų globos įstaigų rankas, tačiau ten vietos neatsirado, tad jis tapo gaisrinės svečiu.

„Atvažiavę pamatėme, kad katinėlis guli mažoje salelėje po tiltu, ant kranto girdėjosi ir jo miauksėjimas, – sakė 2-osios komandos pamainos vadas Gžegož Petkevič. – Ugniagesys gelbėtojas Pavel Bžozovskij nubrido upe iki gyvūnėlio ir parnešė jį į krantą. Bendrojo pagalbos centro specialistai susisiekė su gyvūnų globos organizacijos darbuotojais, tačiau pastarieji pranešė, kad katinėliui vietos globos įstaigose nėra. Tad jį visą šlapią ir purviną parsivežėme į gaisrinę.“

Ugniagesiai gelbėtojai katinėlį nuprausė, pamaitino ir paguldė į dėžutę. Ten jis ramiai snaudė, kol ugniagesiai gelbėtojai išvyko į gaisrą. Tačiau parvažiavę naktį murklio neberado.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįprasta gelbėtojų operacija Vilniuje: iš upės ištrauktas katinėlis tapo gaisrinės svečiu

„Katinėlis atsigavo ir paspruko, o tiksliau, pasislėpė kažkur garaže. Ryte į darbą atvykusiems kitos pamainos ugniagesiams pasakiau, kad turime svečią ir paprašiau, kad jie jo paieškotų. Po kurio laiko ugniagesiai katinėlį rado gaisriniame automobilyje po variklio dangčiu,“ – sakė pamainos vadas.

Pasak G. Petkevič, ne tik šį, bet ir anksčiau išgelbėtą katinėlį savo namuose priglaudė Bendrojo pagalbos centro darbuotoja.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2020-09-02 11:28:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
O paskambino ir pagalba iskviete 2 neabejingi paaugliai, kuriems atsibodo nepaliaujamas kaciuko miauksejimas. Yra dar neabejingu...
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2020-09-02 11:44:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvūnų globos namai bepadeda radusiems gyvūnus, todėl rastieji vėl lieka gatvėse, kiemuose, jei kas iš gyventojų nepriglaudžia. Kai kurie paliekami prie globos durų, tada priglaudžiami. Todėl žmonės bijo priimti gyvūnėlius laikinai globai.
Atsakyti
-1

A
Algirdas
2020-09-02 14:39:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkas įmetė. Pats jis nė už ką neįkris. Vieni meta, kiti gelbėja. Toks gyvenimas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų