Įtariama, kad girta Klaipėdos savivaldybės valdininkė šeštadienį sukėlė avariją Palangoje, o siekdama už tai išvengti atsakomybės, bandė papirkti pareigūnus.

Avarija kurorte, Vytauto gatvėje, įvyko užvakar apie 21 val. Ją, įtariama, sukėlė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Paulauskienė.

Manoma, kad 42 metų moteris automobiliu „Audi A6“ taranavo koncerno „Achemos grupė“ vadovui ir vienam turtingiausių Lietuvos žmonių Bronislovui Lubiui priklausančio namo tvorą, ją išlaužė ir įvažiavo į kiemą.

Eismo įvykį sukėlusi moteris bandė papirkti atvykusius pareigūnus. Ji jiems pasiūlė 100 dolerių ir 50 litų kyšį, tačiau policininkai pinigais nesusigundė.

D. Paulauskienei vėliau nustatytas 2,03 promilės girtumas.

Savivaldybės tarnautojai ne pirmą kartą įsipainioja į viešas, su piknaudžiavimu alkoholiu susijusias istorijas. 2007-ųjų birželį, įtariama, Klaipėdos centre neblaivus važinėjo ir kitą mašiną taranavo Architektūros ir miesto planavimo skyriaus vedėjas Almantas Mureika, dieną po šio įvykio darbo vietoje neblaivi pasirodė Melnragės bei Girulių seniūnė Vanda Dorčienė.

Abu valdininkai lig šiol užima tuos pačius postus.

Artūras Klimas


Rašyti komentarą...
A
Aivaras
2009-03-02 09:09:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Audi A ???
Atsakyti
0

V
VA
2009-03-02 11:01:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakojama straipsny , kad Lietuvoj nuperka valdininkai policininkus ir lieka pareigose toliau .Tuo viskas pasakyta,Prezidentas nereikalauja teisingumo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų