Nausėda sureagavo į Kroatijos premjero kreipimąsi: „Nelaimės nevaikšto po vieną“

Pasauliui ir toliau kovojant su koronaviruso mestais iššūkiais, Kroatiją aplankė ir dar viena nelaimė – šalį supurtė stiprus žemės drebėjimas. Į šią nelaimę sureagavo ir prezidentas Gitanas Nausėda, išreikšdamas palaikymą nelaimės nusiaubtai šaliai.

Prezidentas teigė, kad į jį ir kitus Europos Sąjungos šalių vadovus kreipėsi Koratijos ministras pirmininkas, prašydamas pagalbos. Kaip teigia G. Nausėda savo paskelbtame įraše, Lietuva taip pat sureagavo į pagalbos šauksmą ir jau šiandien išsiuntė humanitarinę pagalbą.

„Nelaimės nevaikšto po vieną. Šiuo sunkiu laikotarpiu, kai pasaulis kovoja su koronaviruso rykšte, Kroatiją nusiaubė ir žemės drebėjimas. Siaubinga tragedija Zagrebe, įvykusi savaitės pradžioje, nusinešė jauną gyvybę.

Apgriauta daug pastatų, tarp jų – Šv. Stepono katedra, bažnyčios, muziejai, Parlamento ir Vyriausybės rūmai.

Ministras Pirmininkas Andrejus Plenkovićius laišku kreipėsi į mane ir kitus Europos Sąjungos šalių vadovus. Lietuva atsiliepė į šios šalies pagalbos prašymą ir šiandien išsiuntė humanitarinę paramą šalies gyventojams. Jaučiu simpatiją drąsiai ir išdidžiai kroatų tautai ir tikiu, kad šiomis dramatiškomis aplinkybėmis užgimęs solidarumas virs tvirta draugyste“, – socialinėje paskyroje rašė prezidentas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų