Nausėda: Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną, paskelbė prezidentas Gitanas Nausėda.

Jis ketvirtadienį pasirašė atitinkamą dekretą.

„Politinė kampanija šįkart startuoja neįprastai – griežtų masinių susirinkimų ir renginių ribojimų sąlygomis. Tačiau tolesnė jos eiga labiausiai priklausys nuo to, kaip mums visiems seksis pažaboti koronaviruso plitimą. Tikiu, kad Seimo rinkimai rudenį vyks mums įprastu ritmu“, – pranešime cituojamas G. Nausėda.

Anot jo, Vyriausiajai rinkimų komisijai tenka istorinis iššūkis tokiomis neįprastomis aplinkybėmis užtikrinti sklandų rinkimų organizavimo ir vykdymo procesą, ir palinkėjo jai didžiausios sėkmės.

Konstitucija ir Seimo rinkimų įstatymas numato, kad prezidentas eilinius Seimo rinkimus skelbia likus ne mažiau kaip šešiems mėnesiams iki Seimo narių įgaliojimų pabaigos.


Rašyti komentarą...
G
Grybautojas
2020-04-09 13:18:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jau nuspręsta koks bus Seimo sąstatas, kad vieningą Lietuvos viešąjį sektorių iki rinkimų būtų spėta prisaikdinti už ką ar ką jis privalo balsuoti ar rinkti?. Iki šiol viešieji oligarchai spėdavo savo biudžetininkus sustyguoti taip, kad rinkimai įvyktų pagal oligarchų demokratišką scenarijų, kad visi numatytieji būtų demokratiškai išrinkti demokratiškai atstovauti oligarchus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų