Nausėda pasisakė apie sprendimą dėl Skvernelio kelio: žmonių niekas neįtikins, kad viskas čia gerai

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį paskelbė sprendimą dėl premjero Sauliaus Skvernelio interesų, asfaltavimo darbų prie jo namų. Jis – palankus ministrui pirmininkui. Į tai sureagavo ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda savo „Facebook“ profilyje paskelbdamas įrašą, kuriuo tikina, kad tokį sprendimą reikia gerbti.

„VTEK priėmė sprendimą dėl kelio asfaltavimo į premjero S. Skvernelio namus aplinkybių. Jis buvo palankus premjerui. Demokratinėje valstybėje privalome gerbti valstybės įgaliotos institucijos išvadą.Čia būtų galima padėti tašką, tačiau...“, – rašo G. Nausėda.

Prezidentas prabilo, kad politikų ir viešųjų asmenų teisės turėtų būti mažesnės. Anot jo, kol keliai asfaltuojami vienur, tol kitoje Lietuvos vietoje žmonės metų metus laukia darbų pradžios.

„Politikų ir viešųjų asmenų teisės tokio pobūdžio klausimais nėra lygios eilinio piliečio teisėms. Jos turi būti mažesnės! Jos galėtų būti vienodos tik tuo atveju, jei Lietuvoje turėtume tiek lėšų ir asfalto, kad pajėgtume nedelsdami išasfaltuoti keliukus į kiekvieno iš mūsų namus. O kol taip nėra, asfaltuojame vienur, tuo tarpu kitose Lietuvos vietose žmonės metų metus laukia, kol kelininkai „atras“ ir jų rajoną. Ir niekas nesugebės jų įtikinti, kad viskas čia yra gerai.“

Ketvirtadienį VTEK pranešė, kad neturi pakankamai duomenų konstatuoti, jog premjeras Saulius Skvernelis  galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus, Vyriausybei priimant sprendimą skirti 300 tūkst. eurų Upės gatvės daliai Vilniaus rajone asfaltuoti.

Šioje gatvėje gyvena premjeras su šeima.

Pusmetį situaciją tyrusi komisija konstatavo, kad nepakanka duomenų, jog premjeras Vyriausybei pernai spalį skiriant lėšas Vilniaus rajono savivaldybės keliams galėjo žinoti apie tai, jog pinigai bus skirti jo gatvei ir taip galėjo pažeisti įstatymus, todėl tyrimą nusprendė nutraukti.  

Pats premjeras neigė žinojęs, kokiai gatvei skiriamos lėšos.

Skvernelio komentarą po išteisinimo žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
K
Karma
2020-06-04 18:48:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar kas matete kokie darbai aplink Nausėdos namą dabar vyksta prie įvažiavimo Batoro gatvėje???!!! Kas čia apie keliuką kalba???!! Nuvaziuokite žmonės.ir paziurekite, oro uostas bus o ne kelias...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų