Nausėda kalbėsis su Vilniaus regiono merais: aptars situaciją ir dėl žmonių vakcinavimo

Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį rengia nuotolinį susitikimą su Vilniaus regiono merais aptarti COVID-19 pandemijos regione valdymą, pasiruošimą vakcinavimui, taip pat kitas aktualijas.

Nuotoliniame susitikime su prezidentu dalyvaus aštuonių Vilniaus regiono savivaldybių – Elektrėnų, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono, Švenčionių, Ukmergės, Širvintų, Šalčininkų, Trakų rajonų – merai.

„Šalies vadovui labiausiai rūpima tema – COVID-19 pandemijos regione valdymas, situacijos įvertinimas ir pasiruošimas vakcinacijai“, – teigia Prezidentūra.

Taip pat bus aptarti klausimai, susiję su korupcijos prevencija, viešaisiais pirkimais, ankstyvojo ugdymo prieinamumu, tautinėmis bendrijomis, valstybinės žemės perdavimo savivaldybėms reforma, regiono darniu mobilumu, sostinės senamiesčio apsauga, žaliojo kurso iniciatyvų įgyvendinimu šilumos sektoriuje.

Vėliau šalies vadovas ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė bendraus su regiono globos namuose ir socialinių paslaugų centruose gyvenančiais senoliais ir įstaigų vadovais, domėsis jų kasdienybe ir lūkesčiais.

Prezidento patarėjai pirmadienį taip pat jungsis į nuotolinius susitikimus su savivaldybių administracijų direktoriais ir už vakcinavimo koordinavimą atsakingais darbuotojais, savivaldybių švietimo įstaigų atstovais, Regioninės kultūros tarybos nariais, Vilniaus regiono apylinkės teismo atstovais, regiono policijos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus padalinio pareigūnais.

Valstybės pažinimo centro edukatoriai Pabradės, Šalčininkų ir Vidiškių mokyklų 5–8 klasių moksleiviams ves nuotolines pamokas tema „Ką gali pilietis“, su vaikais bendraus ir centro edukacinių projektų globėja D. Nausėdienė.

Šiuo susitikimu bus užbaigtas G. Nausėdos darbo dienų ciklas  visuose dešimtyje šalies regionų, trijų regionų problemas G. Nausėda su komanda aptarė nuotoliniu būdu.


Rašyti komentarą...
A
Antose
2020-12-21 09:57:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia prezidento kompetencija ,kalbeti apie vakcinas,jis kas medikas ar prie sarlatanu prisideda spesdamas klausimus apie kuruos nieko nenutuokia?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų