• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atsakydamas į žurnalistų klausimus Šalčininkuose, Gitanas Nausėda kol kas nekomentuoja, ar palaikytų dabartinio užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio kandidatūrą Europos komisijoje

Atsakydamas į žurnalistų klausimus Šalčininkuose, Gitanas Nausėda kol kas nekomentuoja, ar palaikytų dabartinio užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio kandidatūrą Europos komisijoje

REKLAMA

Šie klausimai žurnalistams kilo, mat įtakingas leidinys „Politico“ paminėjo vienintelę Landsbergio kandidatūrą , kaip tinkančio tapti Europos komisijos nariu iš Lietuvos. Tiesa, apie tai kalbos sukosi ir anksčiau.

 G. Nausėda teigia, jog kol kas per anksti apie tai kalbėti, kol dar neaiškūs rinkimų rezultatai.

„Šiuo metu esu kandidatas į prezidentus, todėl negalėčiau kalbėti apie tą laikotarpį, kai rinkėjai dar nėra nusprendę, kam bus atiduotas pasitikėjimas. Ne laikraščiai, kad ir kokie įtakingi būtų, skiria komisarus. Numatyta procedūra, taip, prezidentas atlieka toli gražu ne paskutinį vaidmenį skiriant komisarus Europos Komisijoje“, – kalbėjo G. Nausėda.

„Jis galėtų būti vienas iš kandidatų, tačiau, tai priklausys nuo daugybės dedamųjų. Turbūt galite įsivaizduoti, kokia bus G. Landsbergio situacija, jei bus išrinkta I. Šimonytė“, – pridūrė prezidentas

REKLAMA
REKLAMA

Įvertino savo šansus antrame ture

Anksčiau G. Nausėda sakė, jog antrame ture tikisi surinkti iki 75 proc. balsų. Šiandien kalbėdamas žiniasklaidai jis buvo kiek atsargesnis, nors panašu, jog vis dar tiki pergale.

REKLAMA

„Šiuo metu rezultatas 0-0. Viskas priklausys nuo to, kiek žmonių dalyvaus rinkimuose, kaip aktyviai norės išreikšti savo pilietinę poziciją

Manyčiau, kad balsavimo aktyvumas yra neblogas.  Bet visada galima šiek tiek geriau. Todėl kviečiu visus piliečius išreikšti savo nuomonę“, – kalbėjo Nausėda.

„Nenorėčiau kalbėti apie rezultatą, kaip minėjau, jis priklausys nuo rinkėjų aktyvumo. Bet pergalė yra pergalė“, – pridūrė prezidentas.

REKLAMA
REKLAMA

G. Nausėda taip pat pakartojo anksčiau išsakytas mintis, jog savo penkerių metų kadencija vertina gerai.

„Vertinu gerai. Ir manau, kad skirtingai nuo 2019 metų, penkerių metų laikotarpis parodė, kad stengiausi įgyvendinti tuos tikslus, kuriuos sau iškėliau. Buvo iššūkių, kurių anksčiau nebuvo. Ir pandemija, migracijos krizė, karas Ukrainoje. Visą šį laiką tvirtai ėjau į priekį – tų tikslų, kuriuos užsibrėžiau, sieksiu ir toliau“, – žadėjo prezidentas.

Tokį avantiūristą siųsti į komisarus iš Lietuvos pusės būtų labai neatsakinga. Reikia žiūrėti ne tik pavardės, bet kiek žalos ekonomikai pridarė. ES tikimės dominuos kitos jėgos po rinkimų ir šitą vaikaitį atmes EP.
Gitanai, tu nori pasakyti, kad ta arkliasnukė masonų bestija gali laimėti rinkimus? - nešnekėk nesąmonių.
Ožyno rekomendacija
Ožyno rekomendacija
Gal Gabrieliui labiau tiktų KARALIENĖS MORTOS mokyklos kiemsargio pareigos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų