• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Marijampolėje paauglių vakarėlis galimai su narkotinėmis medžiagomis virto tikru košmaru – vienas iš jų mirė, o kiti du smarkiai apsinuodiję pristatyti į ligoninę. Marijampolės ligoninės teigimu, šiuo metu vienas iš vaikinų yra paleistas, o kitas vis dar prižiūrimas medikų.  Aiškėja daugiau kraupaus įvykio detalių.

Marijampolėje paauglių vakarėlis galimai su narkotinėmis medžiagomis virto tikru košmaru – vienas iš jų mirė, o kiti du smarkiai apsinuodiję pristatyti į ligoninę. Marijampolės ligoninės teigimu, šiuo metu vienas iš vaikinų yra paleistas, o kitas vis dar prižiūrimas medikų.  Aiškėja daugiau kraupaus įvykio detalių.

REKLAMA

Tragedija įvyko sekmadienio naktį, apie 1.50 val. Beržų gatvėje, bute, rastas mirusio 17-mečio kūnas.

Apie 23.30 val., į Marijampolės ligoninę iš Marijampolės, Beržų gatvės, savo namų, buvo pristatytas kitas nepilnametis dėl apsinuodijimo galimai narkotinėmis medžiagomis. Ligoninėje atsidūrė ir dar vienas nepilnametis.

Marijampolės ligoninės viešųjų ryšių atstovė Rūta Priven-Vaitkevičienė sako, kad nepilnametis išleistas namo, tačiau aštuoniolikmečio situacija blogesnė, vaikinas vis dar ligoninėje.  

REKLAMA
REKLAMA

„Nepilnametis jau išleistas gydytis ambulatoriškai. O pilnametis yra stacionarizuotas, bet ne intensyvios terapijos skyriuje. Jis yra stabilios būklės“, – sako R. P. Vaitkevičienė. 

REKLAMA

Viešųjų ryšių atstovė pasakojo, kad vaikinai į medikų priežiūra atvyko galimai dėl narkotinių medžiagų vartojimo vakarėlio metu.  

„Galimai buvo narkotinės medžiagos“, – teigė ji.

Beržų gatvė gerai žinoma gyventojams  

Degučių seniūnaitė Neringa Genevičienė sako, kad Marijampolės gyventojams nėra naujiena kas vyksta Beržų gatvėje. Anot seniūnaitės, šioje gatvėje plyti keli bendrabučio tipo namai, į kuriuos jaunimas renkasi linksmintis. 

REKLAMA
REKLAMA

„Beržų gatvėje yra daug bendrabučių, nesakau, kad visa ta gatvė, bet yra pora probleminių namų, kurie yra bendrabučio tipo patalpų ir ten gyvena asmenys, kurie neturi socialinių įgūdžių. Turbūt yra tas dalykas, kad tie vaikučiai yra iš tokių šeimų“, – sako N. Genevičienė. 

Pasak moters, Beržų gatvėje susitikę paaugliai rūko arba vartoja kitas nelegalias medžiagas. Tačiau seniūnaitė priduria, kad dar anksčiau šioje gatvėje gyvenę asmenys, šiuo metu atlikinėja laisvės atėmimo bausmes. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Yra keli namai, kur dažnai vyksta vakarėliai, susirinkimai ir kompanijos. Dabar sako, kad truputį apmažėjo, nes matomai, gal tokių žmonių neliko. Bet anksčiau ten buvo labai blogai. Nuo senų laikų ten tokie dalykai vyksta. 

Aš manau, kad susitinka paaugliai parūkyti, nes kažkada kur buvo labai problematiški asmenys, jie atlikinėja laisvės atėmimo bausmes. Bet nepamirškime, kad jie grįžta į laisvę ir greičiausiai jie grįžta į savo senas gyvenamas vietas. Šita problema vis sukasi, tik kitu kampu“, – pasakojo ji. 

REKLAMA

Degučių seniūnaitė: „Senais laikais visi bijodavo ten eiti“

N. Genevičienė sako, kad ši gatvė nuo senų laikų gąsdino gyventojus, mat visi žinojo, kad naktį čia geriau nevaikščioti.

„Ta gatvė nėra miesto pakraštys, ji pačiame mieste. Galbūt dabar jau yra normalesnių šeimų. Buvo pora namų, kur senais laikais visi bijodavo ten eiti tamsoj, nes labai puikiai žinodavo kuo gresia“, – teigia N. Genevičienė. 

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą

Kaip skelbė policija, sekmadienio naktį Marijampolėje bute rastas nepilnamečio kūnas. Kaip skelbia Policijos departamentas, apie 1.50 val. Beržų gatvėje, bute, rastas mirusio 17-mečio kūnas.

REKLAMA

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Gintarė Navickaitė teigia, kad 17-mečio mirties priežastys šiuo metu yra tiriamos.  

„Dabar vyksta tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, nuo ko mirė nepilnametis.

Tikslinamos aplinkybės, renkama medžiaga“, – teigia G. Navickaitė.  

Marijampolėje galimai narkotinėmis medžiagomis apsinuodijo 17-metis. Kaip pranešė Policijos departamentas, vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.30 val., į Marijampolės ligoninę iš Marijampolės, Beržų gatvės, savo namų, buvo pristatytas nepilnametis.

Dėl apsinuodijimo galimai narkotinėmis medžiagomis jis paguldytas gydymui. Surinkta medžiaga dėl sveikatos sutrikdymo.

Vienas lupa mokytoją.
Kitas apdirūkęs nusibaigė.
Trečia įskūndė tėvus, kad jos kažkur neišleido.
Tėvams rūpestis dėl praleistų vaikų pamokų (pamėgink įrodyt pirmam/antram/trečiai, kad į mokyklą eitų.)
Medikam bėda dėl to, kad dabar vaikai masiškai eis į poliklinikas, kad pateisint 6-ą dieną. Eilės taps iki 6 mėn ilgumo tiems, kam tikrai reikia.
Mokytojai streikuos.
Kiti pareigūnai streikuotų, bet arba nėra kam organizuoti, arba negalima.
LP toliau stums LGBT propogandą ir narkotikus.
,,Gyvenimo įgūdžiai,, sukėlė neapykantos bangą visai LGBT, nors didžioji jų dauguma ne prie ko - gyvena sau ir gyvena, niekas jų nekliudo.
Gal G.Landsbergis galų gale užpuls Kaliningradą, ir taps LT prezidentu ?
Slava Ukraini !!!
Keliaujam pragaran.
uzuojauta tevams del sunaus mirtes, ir kitiems, kam jis buvo svarbus. gaila, kad taip ivyko.
o bet taciau, girdejau politikus kalbant, kad nedideli narkotiku kiekiai lyg ir nieko tokio, kad jeigu uz juos baudziame, tai lyg ir gal gadiname jaunu zmoniu gyvenima ir ateiti. ar panasiai kalbeje visokio tipo zmogai/os, ypac is laisves partijos, gerai miega, kai pasiskaito tokiu ziniu??? ar cia jiems tiesiog yra collateral damage?
yra Lietuvoje tokios morganos,galbūt galetu suteikti psichologine pagalba ir paskaita apie dozes jaunimui,kad per vakarėlį visi puikus ir laimingi
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų