Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nenormali muzika paveikia taip kad skatina narkotikus vartot,normali muzika teigiamai veikia smegenis mąstymą jausmus
Matyt prisiklausė elektroninės šokių,roko ar hiphop muzikos,nes net Vilniuje nėra nė vienos radijo stoties,kuri transliuotų normalią muziką,kurią transliuoja įvairių stilių įvairios internetinės radijo stotys,normali muzika veikia smegenis mąstymą ir jausmus teigiamai,nenormali,kurią bruka fm radijo stotys ir televizijų šou laidos,veikia neigiamai,patys to nepajusdami,aš susiduriau,atsisakiau viso šlamšto muzikos,ir pradėjau klausyt arba linksmą,arba liūdną muziką įvairių stilių internete,įvairių šalių,net sportuot pradėjau,depresijos nebėra,visada po mokyklos o dabar po darbo norėdavau įsijungt normalią muziką ką rasdavau internete ir Dievui esu dėkingas,žanrų yra 260 bet visi žino tik tai kas brukama fm radijo stotyse arba televizijų muzikos šou laidose tai popsas,elektroninė šokių muzika,rokas,hiphopas,klasika,opera ir panašus š... atsiprašant
Nekaltinkite jus tu savo politiku. Visame pasaulyje jaunimas naudoja narkotikus ir visokias kitokias psichotropines medziagas, pasirinkimas platus, o ir tu medziagu atsiranda vis ivairesniu. Galvojat Rusijoj ar Brazilijoj kitaip? Manot, kad Anglijoj, Amsterdame ar Amerikoj tas nevyksta? Tai vyko ir 60-siais ir dabar ir niekas ateityje nesikeis. Jeigu zmogus neturi proto, atsakomybes ir nesugeba laiku sustoti jam niekas nepades. Ir nepriklauso kur tu gyveni, ar koks tavo statusas. Esi pats savo gyvenimo seimininkas. O paaugliai ypatingai yra padidintoj rizikos zonoj, nes ju amzius rekte rekia apie Nora viska isbandyti. Taip kad cia tevai turi atlikti didziausia vaidmeni sioje ju gyvenimo tarpsnyje. Kiekviename zingsnyje kalbeti, patarti,lysti su visokiais siaubo straipsniais, zodziu kalti i galva visais imanomais budais. Aisku ir tai negatantuoja, kad paauglys mes si zalinga iproti. Bet tevai jau bent zinos, kad dare viska. Narkotikai tikrai niekur nedings, ju tik dauges, taip kad ir tevams reikia tobuleti ir ieskoti ivairesniu ir galbut gudresniu budu kaip apsaugoti savo vaikus. Tai yra juodas ir su jus darbas, bet ko gi nepadarysi del savo vaiku?!
ce kai bobom i rankas atidavem teises, laisves. Berzines koses, ir i kampa ant zirniu. Pauglyste patys velniai buvom, bet tevo dirzas pagydidavo nuo klyskeliu.
@we Tie diržu tiesinti šiuos vaikus ir užaugino, tad klausimas, ar tikrai tinkamas tėvų vertybes perėmė
Viskas gerai šioje istorijoje, jug naudojo rekreacijai! Laivės partija pasistengė dėl to
Daug kalbama, rodoma per tv apie rukymus, narkotikus, DIDZIAJAI DALIAI MUSU JAUNIMELIO TAI NE MOTAIS !!! Tai tegul ir trucijasi jei taip nori
@kazkaip neuzjauciu visokios Morganos aiškina kad rekreacijai vartoti tai labai šaunu
@kazkaip neuzjauciu Aha. Jauni mėlis taip ir žiūri TV. Ypač L RT :)))
patys pragara ir susikure...............
Narkotikais atrodo nelyja ir nesninga, bent aš nesu matęs. Vadinasi jie kitais keliais pas mus patenka! Kokiais? Kas turi apie tai žinoti, o jei nežino ištirti ir išsiaiškinti. Kuri tarnyba čia miega ir nieko neveikia? Ar nera kam aiškintis. Nes kuek skaitau, tai valdiškose institucijose visur trūksta žmonių - mokytojų, gydytojų, muitininkų, policininkų..... tik valdininkų ne. Kame reikalas?
Beržų gatvė - Marijampolės "taboras"?
@??? Ten gyvena ciganai?
Jūs nerūkykit tų birzgalų iš viso nereikia rūkyti, paskui dvesiat, geriau sportas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų