Naujiesiems Seimo nariams įteikiami Seimo nario pažymėjimai

Antradienį lauke, šalia parlamento rūmų Vilniuje, naujos kadencijos parlamentarams bus įteikti Seimo nario pažymėjimai.

Pažymėjimas suteikia teisę dalyvauti pirmajame naujojo Seimo posėdyje, šis posėdis prezidento Gitano Nausėdos kvietimu turėtų vykti lapkričio viduryje.

Kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją:

Vėliau pažymėjimas bus naudojamas kaip Seimo nario balsavimo kortelė. Jo taip pat reikės norint įeiti į posėdžių salę, identifikuojant Seimo narį bei jam balsuojant. Su juo Seimo narys taip pat gali patekti į Seimo ir Vyriausybės rūmus, Prezidentūrą, pranešė Seimo Spaudos tarnyba.

Iki pirmojo posėdžio išrinktieji Seimo nariai privalo atsisakyti bet kokių pareigų, kurios nesuderinamos su parlamentaro mandatu.

Dėl COVID-19 grėsmės nutarta pažymėjimų teikimo ceremoniją rengti ne Seimo rūmuose, o lauke.

Lietuvos parlamentą sudaro 141 Tautos atstovas. Seimo nariai renkami 71 vienmandatėje ir 1 daugiamandatėje rinkimų apygardose pagal mišrią rinkimų sistemą. Vienmandatėse apygardose išrenkamas 71 Seimo narys, taikant dviejų turų sistemą, o daugiamandatėje rinkimų apygardoje išrenkama 70 Seimo narių, taikant proporcinę sistemą.


Rašyti komentarą...
W
WC
2020-11-03 16:30:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
linkiu ,kad jie visi uzsikrestu ir isdvestu.
Atsakyti
0

e
2020-11-05 10:56:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu velnias nerauna!
Atsakyti
0

T
Taip
2020-11-07 12:51:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks ce seimas ce pajuokos objektas , TRANSVESTITU PIDERASTU IR OŽIO TVARTO IŠKRYPĖLIŲ SAIKĄ JIUOS IŠRINKO NESTABILIOS GRUPUOTĖS NEPERKOPE 50 PROCENTŲ RIBA ,,, RINKIMAI NEGALIOJENTYS ,,,,, PAGALVOKIT PROTINGAI JIUOKEMES IŠ BALTARUSIŲ ,,, O PAS MUS BARDAKAS ,,,, GAILA TU ATEINACIU 4 METU , BUS MARAZMAS ,,,,,,,,,,,,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų