Naujausia prognozė: artėja gražūs orai, tačiau sulauksime ir netikėtumų

Lietingus ir vėjuotus orus mums atnešęs ciklonas sparčiai tolsta, dėl to artimiasią parą lis mažiau, o vėjas bus silpnesnis. Visgi labai apsidžiaugti neverta, nes savo eilės jau laukia kitas ciklonas, kuris mėgins pakartoti pirmojo darbus jau penktadienį. Ramių ir saulėtų orų ieškoti reikėtų piečiau Lietuvos.

8

Šiandien šalyje protarpiais lijo, kai kada pliaupte pliaupė. Artimiausią naktį irgi protarpiais lis, tik tarpai tarp lietaus bus vis didesni ir didesni, galiausiai atsiras pragiedrulių , o paryčiais lis jau tik kai kur. Vis dar pūs smarkus, gūsingas šiaurės vakarų vėjas. Pajūryje audra kiek apsilps, bet nenurims.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orais ilgai nesidžiaugsime: sekmadienį laukia permainos

Rytas daug kur bus gražus, su saule, bet vėjuotas. Vėliau danguje vėl atsidurs daugybė nestorų lietaus debesų, iš kurių tai šen, tai ten vis palis. Dažniausiai tai bus negausus lietus. Šiaurės vakarų vėjas kiek aprims.

Kitaip tariant, rytojus bus ne toks bjaurus, kaip ši diena, pirmiausia dėl to, kad tas nemalonus, gūsingas šiaurės vakarų vėjas galiausiai kiek aprims. Visą parą bus debesuota su pragiedruliais, naktį protarpiais lis, dieną lietus irgi vis pasikartos. Oras naktį atvės iki 3–5, prie jūros 8–9 laipsnių, dieną šils iki 9–11, prie jūros galbūt 12 laipsnių šilumos.

Pirmoji penktadienio nakties pusė bus rami, galbūt ir giedra, bet antroje iš vakarų vėl ims plaukti debesys, netrukus ir palis. Dieną vėjas vėl sustiprės, pasidarys gūsingas, nors ir tikrai ne toks smarkus, kaip šiandien. Kartkartėmis vis palis, bet antroje dienos pusėje jau mažai.

Oras naktį atvės iki 2–4, prie jūros bus apie 9 laipsnius, dieną šils iki 12–14 laipsnių šilumos.

Šeštadienį slėgis pakils, cikloną ir debesis nustums į šalį ir mus pasieks maloniai šiltų orų banga iš pietų. Jau naktis gana šilta – atvės tik iki 8–10 laipsnių, o ramią ir saulėtą dieną šils iki 16–18 laipsnių, ir net prie jūros bus apie 15.

Sekmadienį žada prisiartinti naujas ciklonas. Jo kelias bus aiškesnis rytoj.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų