Naujas Seimas rimtus klausimus atidėjo kitai savaitei

2017 metų biudžeto projekto Seimas imsis kitą savaitę - jį planuojama svarstyti lapkričio 24 dieną ir po to grąžinti tobulinti Vyriausybei.

„Labai svarbu, kad pasiūlymus (dėl papildomo ar mažinamo finansavimo - BNS) Seimo nariai suspėtų apgalvoti ir pateikti per savaitgalį“, - BNS sakė Seimo pirmoji vicepirmininkė Rima Baškienė.

Komitetai jau baigė svarstyti projektą ir dabar jų išvadas vertins ir galutinę rekomendaciją teiks Biudžeto ir finansų komitetas. Kada į posėdį rinksis komiteto nariai, dar neaišku - jeigu jis ketvirtadienį išsirinks pirmininką, tai įvyks dar penktadienį.

Kandidatas į premjerus Saulius Skvernelis BNS sakė, kad dar nėra priimtas sprendimas, ar bus atidėtas socialinio modelio, kurio įgyvendinimui kitų metų biudžete numatyta 250 mln. eurų, įsigaliojimas.

„Nėra sprendimo“, - teigė jis.

Socialinio modelio likimą trečiadienį S.Skvernelis aptarė su kai kuriais Biudžeto ir finansų komiteto nariais.

Naujos kadencijos Seimas 2017 metų biudžeto projektą pirmą kartą turi apsvarstyti iki lapkričio 25-osios, o antras svarstymas turi įvykti iki gruodžio 18-osios.

Valstybės biudžeto pajamos, kaip numatoma projekte, sieks 8,476 mlrd. eurų - 5,3 proc. daugiau nei planuojama gauti šiemet, o asignavimai - 9,59 mlrd. eurų - 373 mln. eurų daugiau nei 2016 metais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų