REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalio orai praktiškai niekuo nesiskirs nuo visos savaitės orų, sako Naglis Šulija. Ir toliau bus debesuota, vėsu, sulauksime trumpalaikio lietaus.

Savaitgalio orai praktiškai niekuo nesiskirs nuo visos savaitės orų, sako Naglis Šulija. Ir toliau bus debesuota, vėsu, sulauksime trumpalaikio lietaus.

REKLAMA

Orus Europoje šeštadienį lems viena labai didelė žemo slėgio sritis ir aukštas slėgis vakaruose. Didžiojoje žemyno dalyje rytoj bus debesuota, pragiedrulių mažai, Saulėta bus Ispanijoje ir šalia jos.

Išties gaivūs orai per Šiaurės jūrą plaukia į Europą ir pasklis čia vis plačiau. Šiluma liks tik kai kur pietuose.

Romoje šeštadienį gražūs orai ir 26 laipsniai šilumos, Barselonoje debesuota ir 23 laipsniai. Paryžiuje debesuota su pragiedruliais ir 17, Londone daug saulės ir 16 laipsnių šilumos. Berlyne debesuota su pragiedruliais ir 16 šilumos, Varšuvoje orai lygiai tokie pat.

Penktadienį Lietuvoje vyravo debesuoti orai, daug kur lijo. Ir artimiausią naktį, ir šeštadienį permainų nedaug – bus debesuota, kartosis neilgai trunkantis lietus. Prie jūros jis gali būti smarkokas ir su perkūnija. Tačiau pietiniai rajonai nuo lietaus gali ir išsisukti visai.

REKLAMA
REKLAMA

Į Lietuvą atkeliavę orai yra nei labai šilti, nei labai vėsūs. Artimiausią naktį atvės iki 8–10, vakariniuose šalies rajonuose 11–13 laipsnių šilumos. Rytoj dėl stiproko vėjo ir lietaus šils visur daugmaž vienodai, įdienojus vyraus 13–15 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Kitaip tariant, rytoj bus nelabai patogūs rudens pradžios orai. Ir naktį, ir dieną bus debesuota, kartosis neilgai trunkantis lietus. Pajūryje gali palyti smarkiai ir net su perkūnija. Menkai tikėtinas lietus tik šalies pietuose. Naktį atvės iki 8–10, prie jūros 11–13, dieną šils iki 13–15 laipsnių šilumos.

Ir sekmadienį, ir pirmadienį orai bus panašūs – naktį vietomis, dieną daug kur palis neilgai trunkantis lietus. Skirtumas tik tas, kad sekmadienį vėjas bus nestiprus, o pirmadienį vėl sustiprės. Žemiausia temperatūra naktimis bus apie 7 – 9, prie jūros 10 – 12, aukščiausia dienomis 14 – 16 laipsnių šilumos.

Ką gi, orai vėsta labai neskubėdami, nešykšti drėgmės – įprastas lietuviškas rugsėjis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų