Muitininkų laimikis – rūkalų slėptuve virtęs BMW

Antradienį, vasario 5–ąją, Vilniuje muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių cigarečių prikrautą sunkvežimį „Iveco“, o Šumske – nelegalių rūkalų slėptuve paverstą lengvąjį BMW automobilį.

Bendra sulaikytos kontrabandos vertė – daugiau nei pusantro šimto tūkstančių eurų.

Sostinės prieigose budėjęs Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis antradienį, apie 7 val. ryto Eišiškių plente sustabdė sunkvežimį „Iveco“. Daug vargti ieškant nelegalaus krovinio pareigūnams neprireikė – 44 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ ir „NZ Gold“ buvo tiesiog atvirai sukrauti mašinos krovininėje dalyje. Vairuotojas – Baltarusijos pilietis V. H. irgi buvo atviras, neslėpė, jog kelionės tikslu buvo kontrabanda.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Muitininkų laimikis – rūkalų slėptuve virtęs BMW

Antroji mašina, antradienio vakarą iš Baltarusijos atvažiavęs lengvasis automobilis „BMW“, vairuojamas kaimyninės šalies piliečio A. L., pasirodė įtartina Šumsko kelio posto muitininkams. Patikrinus automobilį rentgeno kontrolės sistema, paaiškėjo, kad visi jo ratai prikimšti cigarečių pakelių, o dar daugiau rūkalų sukamšyta mašinos galiniame bamperyje ir dugne įrengtose slėptuvėse. Slėptuvių ardymas užtruko iki vėlyvos nakties, iš viso „BMW“ surasta 3870 pakelių cigarečių, kurių vertė – 12 tūkst. eurų.

Abu vairuotojai buvo sulaikyti, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje dėl kontrabandos pradėti ikiteisminiai tyrimai, kuriems vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimu Sunkvežimį „Iveco“ vairavusiam baltarusiui V. H. buvo skirta kardomoji priemonė – piniginis užstatas. Tokia pati kardomoji priemonė – piniginis užstatas – skirta ir lengvojo automobilio, gabenusio kontrabandą, vairuotojui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų