Kelis kartus teista moteris pavogė kosmetikos prekių daugiau kaip už du tūkstančius litų.

Policija pranešė, jog rugpjūčio 9 dieną 29 metų J.J. apsilankė sostinės policijos komisariate, iš kur išėjusi apsilankė parduotuvėje „Drogas“. Iš ten savo krepšyje, kur įrengtas antras dugnas iš folijos, išnešė kvepalus, kurių kaina siekia 250 litų.

Tą pačią dieną moteris buvo sulaikyta.

Prieš tai, liepos 23 dieną  iš parduotuvės, esančios Trakų gatvėje, ji pagrobė įvairių kosmetinių prekių, kurių vertė siekia 1150 litų.

Liepos 26 dieną Vilniaus policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai Vilniuje, Konstitucijos prospekte veikiančiame prekybos centre „Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė“ su įkalčiais sulaikė J.J. Šį kartą taip pat iš parduotuvės „Drogas“ moteris  pavogė įvairių kosmetikos prekių kainuojančių 553 Lt.

Pagrobtos prekės su saugos magnetais rastos sulaikytosios krepšyje, kurio vidus buvo išklotas folija, kad einant pro įrengtus apsaugos vartus neįsijungtų signalizacija. Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėl to ji privalėjo registruotis policijoje.

Tyrimo duomenimis, vagilė vogtą kosmetiką parduodavo turgavietėse ir priduodavo kioskams.


Rašyti komentarą...
l
lapute
2012-08-10 16:33:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
vagys, žinokite, rabkines darykite is folijos - patarimas viešas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų