Molėtų rajone per gaisrą žuvo žmogus papildyta 09:23 val.

Ketvirtadienio rytą Molėtų rajone, Kėvelių kaime, žuvo žmogus.

14

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, 4.13 val. pranešta, jog dega namas. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna.

6.31 val. gaisravietėje rastas žmogaus kūnas.

Pasak departamento, gaisre žuvo 1954 metais gimusi moteris. 

Manoma, kad gaisras įsiplieskė patalpoje, kurioje ir rasta žuvusioji. 

Gaisro metu nudegė namo stogas, perdanga, sienos, išdegė ir įlūžo grindys į rūsį, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai. 

Ugniagesiams pavyko išsaugoti netoliese stovintį namą.

Siaubingas gaisras

Dar daugiau gyvybių pareikalavęs gaisras įvyko prieš daugiau kaip parą. Naujienų portalas tv3.lt jau rašė, kad naktį iš antradienio į trečiadienį 1.49 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, jog Anykščių rajone, Budrių kaime atvira liepsna dega namas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiško gaisro vieta Budrių kaime

Kaip paaiškėjo, name viso gyveno septyni asmenys. Motina su sugyventiniu, jos 17-metis sūnus su drauge ir dar trys moters mažamečiai vaikai. Motinai, sugyventiniui ir 17-mečiui sūnui pavyko išsigelbėti. Vis dėlto, trys mažamečiai moters vaikai ir 17-mečio draugė žuvo.

Liepsnos pasiglemžė 2020 m., 2012 m., 2015 m. vaikų ir 2001 metų gimimo merginos gyvybes.

Atvykus ugniagesiams, dviejų aukštų gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Iki atvykstant gelbėtojams, du gyventojai jau buvo iššokę pro antrojo aukšto langus, dar vienas išėjęs iš pirmojo aukšto. Apmalšinę liepsnas gaisravietėje ugniagesiai rado 3 vaikų ir moters kūnus.

Plačiau – TV3 vaizdo siužete: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų