Mokyklos atšaukia išvykas, iš Italijos grįžę mokytojai priversti imti nedarbingumą

Mažeikiuose įsikūrusi mokykla skelbia, kad mokiniai į „Žalgirio“ varžybas nevyks, ministerija kol kas negali pasakyti, kiek mokyklų užsidarė dėl gripo ir koronaviruso grėsmės.

Mažeikių „Ventos“ progimnazija savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje paskelbė, kad nebus organizuojama išvyka į penktadienį Kaune vyksiančias Eurolygos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Milano „Olimpia“. 

Pranešta, kad dėl gripo protrūkio Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Komunikacijos skyriaus vedėja Nomeda Barauskienė teigė, kad kol kas nežino, kiek mokyklų Lietuvoje vykdo mokymą nuotoliniu būdu dėl gripo ir koronaviruso grėsmės.

„Skaičius turėsime kitą savaitę. Tačiau, kiek žinoma, tai nėra masinis reiškinys“, – naujienų portalui tv3.lt sakė N. Barauskienė.

Ministerijos atstovė teigė, kad rekomendacijos mokykloms ir mokiniams yra lygiai tokios pačios, kokias visiems šalies gyventojams išplatino vyriausybė.

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Milešinas naujienų portalui tv3.lt sakė, kad neturi informacijos, kiek mokyklų dėl ligų grėsmės vykdo pamokasnuotoliniu būdu.

E. Milešinui žinomas atvejis, kai viena iš Kauno mokytojų, grįžusi iš Italijos, mokyklos administracijos buvo priversta paiimti nedarbingumą. Profesinės sąjungos pirmininkas teigė, kad šis klausimas, ar tai nebuvo perteklinis veiksmas, buvo aptartas su ministru Algirdu Monkevičiumi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų