Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skandalingasis „Alfa vyras“ vėl pakliuvo į teisėsaugos akiratį. Anksčiau už mažametės tvirkinimą teistas Airinas Arutiunianas dabar galimai vilioja merginas, prisidengdamas klinikos vardu ir siūlydamas nemokamą masažo sesiją. Dėl jo veiksmų policija sulaukė pranešimų, o psichologas įspėja, kaip merginoms nepakliūti į panašias pinkles.

Skandalingasis „Alfa vyras“ vėl pakliuvo į teisėsaugos akiratį. Anksčiau už mažametės tvirkinimą teistas Airinas Arutiunianas dabar galimai vilioja merginas, prisidengdamas klinikos vardu ir siūlydamas nemokamą masažo sesiją. Dėl jo veiksmų policija sulaukė pranešimų, o psichologas įspėja, kaip merginoms nepakliūti į panašias pinkles.

REKLAMA

Žinia apie vyrą, apgaule viliojantį merginas į butą neva nemokamam masažui, pasklido socialiniuose tinkluose. Klinika „Beauty balance“, kurios vardu dangstėsi „Alfa vyras“, paviešino jo sukčiavimo schemą ir ragino merginas saugotis.

„Alfa vyro“ elgesį tiria policija

Portalas tv3.lt jau rašė, kad estetinės medicinos ir kosmetologijos klinika „Beauty Balance“ susidūrė su sukčiais. Minėta įstaiga pasidalijo įrašu, kuriame rašoma, kad  Airinas Arutiunianas Vilniuje vilioja merginas ir apsimeta masažuotoju.

Apie „Alfa vyro“ darbelius jau pranešta policijai. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja teigė, kad nuo birželio pradžios sulaukta iš viso 3 pranešimų: birželio 1-ą, 3-ą ir 4-ą dienomis.

REKLAMA

Vieną sykį į policija pranešėja, kuri prisistatė esanti „Beauty balance“ salono darbuotoja. Ji pranešė apie asmenį, kuris teigia neva esąs grožio klinikos darbuotojas ir užsiima įtartina veikla. Kitais dviem atvejais apie įtartiną „Alfa vyro“ elgesį policijai pranešė merginos.

„Viena mergina prisistato kaip dirbanti tame grožio salone. Ir kitos merginos, nedirbančios ten, apie jo paslaugas pranešinėjo. Joms sukėlė įtarimų. <...> Pareigūnai, gavę informaciją, tikslinasi įvykio aplinkybes“, – sakė J. Samorokovskaja.

REKLAMA
REKLAMA

Policijos atstovė teigė, kad sukčiavimo būdų įvairovė didelė ir pareigūnai sulaukia informacijos apie panašius atvejus.

„Vienas iš sukčiavimo būdų, kai vyrai susipažįsta su moterimis per skambučius. Bando iš jų išvilioti ir pinigus įvairiais būdais. Lygiai taip pat galima ir šį atvejį priskirti prie šitų sukčiavimų“, – kalbėjo J. Samorokovskaja.

Įspėja merginas, kaip nepapulti į pinkles

Psichologas Gediminas Navaitis teigia, kad ant tokio sukčiaus kabliuko galėtų užkibti nebent ypač patiklios moterys. Jis įvardijo, kaip apsisaugoti nuo panašių viliojimo būdų.

Pirmiausia, jeigu asmuo kviečia pasinaudoti sveikatos priežiūros paslauga privačioje aplinkoje, o ne medicinos įstaigoje ar klinikoje, vertėtų sunerimti.

„Mano požiūriu, tai skirta tik tobulai naivioms merginoms. Bet kuri sveiko proto mergina supranta, kad sveikatinimo paslaugos teikiamos sveikatinimo įstaigose. Jeigu kviestų siūlydamas odontologines paslaugas <...> į savo viešbučio kambarį, daug kas tikriausiai smarkiai nustebtų. O  jeigu koks nors ponas pasiskelbs banko darbuotoju ir kvies pas save į butą, sakydamas, esą čia galėsite įnešti pinigų už akcijas, turbūt reto naivumo žmogus sutiks su tokiu pasiūlymu.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo atveju, siūlomas masažas, lyg ir kalbama apie kažkokius mokymus, supažindinimą su masažo technikomis, tačiau tam siūloma privati erdvė. <...> Jeigu sakomas klinikos pavadinimas, bet kviečiama ne į kliniką, tai jau iš karto turėtų sukelti bent jau juoką tokie pasiūlymai“, – įžvalgomis dalijosi G. Navaitis.

Portalas tv3.lt primena, kad anksčiau A. Arutiunianas merginas viliojo ne tik siūlydamas nemokamą masažą, bet ir fotosesijas, salsos ir striptizo šokių pamokas. 

„Vaikinas akivaizdžiai turi kai kurių psichologinių problemų. Jeigu vaikinui patinka mergina, o jis patinka jai, turbūt pasiūlymas padaryti masažą yra abipusiai patrauklus. O jeigu tai reikia maskuoti, apsimetinėti kažkuo kitu, tai yra nesėkmingo, nesugebančio bendrauti vyriškio elgesys“, – komentavo G. Navaitis.

„Alfa vyras“ pagarsėjo, nes vedė mokymus vyrams, kaip permiegoti su moterimis. Psichologas stebėjosi, kaip gyventojai galėjo klausyti tokių mokymų, kai juos vedantis asmuo akivaizdžiai neturi išsilavinimo, licencijos ir savavališkai užsiima tokia veikla.

REKLAMA
REKLAMA

„Jeigu kažkas skaito paskaitas, akivaizdu, kad aš norėčiau eiti į išmanančio žmogaus paskaitą. Man rūpėtų jo patirtis, išsilavinimas ir kiti dalykai. Šitas žmogus – koks jo išsilavinimas? Jis jo negali pristatyti. Dar viena rimta problema – iki šiol Lietuvoje nėra aiškiai sutvarkyta, nėra įstatymiškai įtvirtinta psichologų licencijavimo praktika ir psichologų registras. Ir todėl kiekvienas gali prisistatinėti kuo tik jam patinka. Tai skatina mus atidžiau vertinti įvairias paslaugas“, – kalbėjo pašnekovas.

Praeityje vyras teistas už tvirkinimą

Kaip praneša TV3 Žinios, prieš kelerius metus A. Arutiunianas apsimetinėjo fotografu ir viliojo merginas į savo butą nemokamoms fotosesijoms. Taip pat jis nuteistas už nepilnametės tvirkinimą.

Išėjęs iš kalėjimo galimai jis, „Facebook" apsimetęs kitais asmenimis, kviečia merginas pabūti masažo modeliais, naudodamasis svetimos grožio klinikos vardu.

„Kaip su ja susipažinti, kaip užkalbinti, tęsti pokalbį, sudominti, kaip vilioti per pasimatymą – kviečiu įsigyti „Alfa vyras" mokymų DVD“, – savo mokymais vyrams apie tai, kaip vilioti moteris, pagarsėjęs „Alfa vyras“ Airinas Arutiunianas prieš kelerius metus buvo nuteistas už tai, kad tenkino aistrą su nepilnamete, pakvietęs ją į nemokamą fotosesiją ir ją apsvaiginęs.

REKLAMA
REKLAMA

Tiriant baudžiamąją bylą prokurorai įtarė, kad tokių merginų buvo ne viena. Vyras internete prigalvojęs įvairių veiklų mokė kitus, kaip suvilioti moteris, ir viliodavo pats. Mokė ir salsos, ir striptizo šokių. Dabar išėjęs iš kalėjimo galimai jis „Facebook" sukūrė netikras paskyras, apsimeta kitu asmeniu ir besinaudodamas svetimos grožio klinikos vardu, kviečia merginas į nemokamą 1,20 val. trunkantį masažą.

Jau buvo nuteistas

A. Arutiunianas Vilniaus miesto apylinkės teismo buvo pripažintas kaltu, padarius nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 153 straipsnio 1 dalyje (Jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimas) ir skirti jam 1 metų laisvės atėmimo bausmę.

Į paskirtą bausmę įskaityti laikinojo sulaikymo ir suėmimo laiką nuo 2018-07-10 iki 2018-12-12 ir buvimo ekspertizės įstaigoje laiką nuo 2019-04-30 iki 2019-05-21. 

Nuspręsta A. Arutiunianui paskirtos bausmės vykdymą atidėti 2 metams, įpareigojant jį dalyvauti elgesio pataisos programoje. 

REKLAMA
REKLAMA

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 67, 70 straipsniais, skirti A. A. baudžiamojo poveikio priemonę – 60 valandų nemokamų darbų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ar kitose valstybinėse ar nevalstybinėse įstaigose bei organizacijose, šiuos darbus įpareigojant atlikti per 6 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo. 

A. Arutiunianas išteisintas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 straipsnį (Viešosios tvarkos pažeidimas), nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo požymių.

Kardomąsias priemones – įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje ir dokumentų paėmimą panaikinti nuosprendžiui įsiteisėjus, nuteistajam pasą grąžinti jam nuosprendžiui įsiteisėjus.

Nukentėjusiosios N. P. vardu jos įstatyminio atstovo S. P. pareikštą civilinį ieškinį  tenkinti iš dalies ir priteisti N. P. 2000 eurų neturtinei žalai atlyginti iš A. Arutiuniano.

Laikiną A. Arutiunianas nuosavybės teisės apribojimą į 1080 eurų palikti galioti iki nuosprendžio įsiteisėjimo dienos, nuosprendžiui įsiteisėjus panaikinti šį turtą nukreipiant civilinių ieškinių padengimui.

Daiktus ir dokumentus, turinčius reikšmės nusikalstamai veikai tirti ir nagrinėti – įvykio vietos apžiūros metu paimtų 3 vnt. nuoplovų, įsiteisėjus teismo nuosprendžiui – sunaikinti, 17 CD su vaizdo įrašais ir nuotraukomis palikti saugoti su byla.

manau tu toks pat pedofilas ir žagintojas jai ji gini. Ir and dančio jus vienas kitam zonoj šersite
Ką Vilniuje nėra normaliu žmonių kurie jam rankas sulaužytu? Dar sėdėjęs už pervatavimus ir tvirkinimus... Ką jisai aplamai laisvei daro? Tokius reikia iki gyvos galvos i narvą įmesti ir tegul maitinasi savo išmatom
Merginos griebiasi uz galvu....... patinas iesko tik partneriu.......
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų