Mažeika atšaukė leidimą medžioti lankais papildyta 16:45 val.

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika antradienio popietę pasirašė naują įsakymą dėl Mežioklės taisyklių, dokumente nebeliko galimybės nuo 2022 metų medžioklėje naudoti lankus.

„Ministras savo įsakymu išbraukė punktą dėl lankų. Jis turėtų įsigalioti nuo rytojaus“, – BNS pranešė ministro patarėjas Justas Jaskonis.

Jis taip pat teigė, kad su viceministre Rasa Vaitkevičiūte sutarta Medžioklės taryboje kitą penktadienį aptarti kitus abejonių kėlusius punktus.

„Taip pat susitiko su viceministre ir sutarė, kad bus šaukiama išplėstinė Medžioklės taryba kitą penktadienį, kurioje turėtų būti išdiskutuoti abejones keliantys punktai. Nepavykus susitarti viceministrė R. Vaitkevičiūtė bus priversta trauktis“, – sakė aplinkos ministro atstovas.

Gamtosaugininkų organizacijos, kurių viena – Aplinkosaugos koalicija, ragina ministrą atšaukti visus pakeitimus, buvusius praėjusį penktadienį pasirašytame ministro įsakyme.

Vieni tokių punktų – leidimas tamsoje medžioti su šunimis invazinius žvėris, naudoti prožektorius medžiojanti ne tik šernus, praplėstas barsukų medžiojimo terminas, taip pat išbrauktas punktas, kuriuo buvo draudžiama įrengti viliojimo vietas 300 metrų zonoje aplink gamtinius draustinius ir kiti.

Apie būtinybę stabdyti šių punktų įsigaliojimą antradienį pranešė ir Prezidentūra.


Rašyti komentarą...
s
siulau
2020-05-12 16:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
zuikius medzioti su tankais,o stirnas saudyti is lektuvu!
Atsakyti
0

K
Kas jie???
2020-05-13 09:21:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gamtosaugininkų organizacijos- kodėl jose vien neadekvatūs, kurie realiai nieko nesaugo, o tik kelia šaršalą ir nori absoliučiai viską drausti, bei gyvūnus sužmoginę vertina aukščiau nei žmogų. Ir neturėdami medžioklėtyros išsilavinimo į piketus įtraukia paauglius, kuriems bile tik parėkaut prieš kameras. Ar kas nors girdėjot kiek tie pseudo aktyvistai bent inkiliukų sukalė ir iškėlė??? Akivaizdžiai visi su dėmesio trūkumo sindromu. Čia nauja mada, ar šokis pagal jų dūdelę??? Tuoj būti normaliam bus gėda....
Atsakyti
0

h
hehe
2020-05-12 18:36:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
tiek laiko žmogus dirbo, gaišo, gavo atlyginimą... ir už ką?? nu negi už nieką?? aik tu sau.. atšauk atšaukimą..naisių mužikas ir vėl žagsės - laimėėėėėėjom
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų