naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai išaiškino narkotinių medžiagų platinimo bei telefoninių sukčių tinklą Marijampolės pataisos namuose.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai išaiškino narkotinių medžiagų platinimo bei telefoninių sukčių tinklą Marijampolės pataisos namuose.

REKLAMA

Dėl šių įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Kaip pranešė Kalėjimų departamentas, Marijampolės pataisos namuose nustatyti laisvės bausmę atliekantys asmenys, kurie užsiima narkotinių medžiagų įgijimu ir platinimu tarp nuteistųjų. Įsigyti narkotinių medžiagų galėjo padėti laisvėje esantys bendrininkai.

Antradienį Jonavoje sulaikytas asmuo, įtariamas prisidėjęs prie neteisėto narkotinių ir psichotropinių medžiagų patekimo į laisvės atėmimo vietų įstaigą. Jo namuose atliktos kratos, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Dėl Marijampolės pataisos namuose bausmę atliekančių nuteistųjų vykdomų sukčiavimų Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai spalio viduryje užkardė nusikalstamą veiką ir pradėjo ikiteisminį tyrimą.

REKLAMA

Nustatyta, kad sukčiaujantys asmenys dėjo skelbimus internetiniame tinklapyje apie parduodamą transporto priemonę, nurodydami kur kas pigesnę nei rinkos kaina, o savininkas neva išvykęs ir už parduodamą transporto priemonę prašo pervesti pradinį įnašą. Užkardžius nusikalstamą veiką, dviem nukentėjusiems asmenims grąžinti pinigai.

REKLAMA

Taip pat išaiškintas dar vienas Marijampolės pataisos namuose bausmę atliekantis nuteistasis, kuris organizavo ir vykdė telefoninius sukčiavimus. Jis skambino laisvėje esantiems asmenims, prisistatydavo įvairių institucijų, dažniausiai teisėsaugos, darbuotoju ir apgaulės būdu išviliodavo įvairias sumas.

Antradienį pareigūnai sulaikė asmenį, įtariamą pasisavinusį pinigus iš senyvo amžiaus moters. Po laisvės atėmimo bausmę atliekančio nuteistojo skambučio, į Kauno rajone gyvenančios senyvo amžiaus moters butą užėjęs ir pareigūnu prisistatęs vyras pareiškė nukentėjusiajai, kad ji namuose laiko „padirbtus“ pinigus ir auksinius papuošalus, todėl reikia juos patikrinti. 2 tūkst. eurų ir auksiniai papuošalai, kuriuos senolė atidavė sukčiui, grąžinti savininkei.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų