Maldeikis žada prašyti nutraukti tyrimą dėl įžeidinėjimų: „Žinojau, kad bus visokių epitetų“

Birželio 15-17 dieną Vilniuje vyksta protestai už tradicines vertybes. Nors leidimas organizuoti tokį susirinkimą duotas nebuvo, dalyviams tai netrukdo. Į susirinkusiųjų minią pirmąją dieną žengė ir Seimo narys Matas Maldeikis, kuris buvo išplūstas necenzūriniais žodžiais, o policija dėl to pradėjo tyrimą.

Pats Seimo narys ketvirtadienį savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo savo pozicija. Anot jo, jis žinojo ir tikėjosi panašių pareiškimų, todėl dabar prašys policijos nutraukti tyrimą.

„Sužinojau, kad policija pradėjo tyrimą dėl mitinge prie Seimo mano atžvilgiu išsakytų teiginių.

Gerbiu policiją, kuri daro savo darbą. Pats į ją šiuo klausimu nesikreipiau.

Noriu pabrėžti, kad mano atžvilgiu išsakytas mintis laikau tų žmonių politine pozicija. Kiekvienas iš mūsų turime teisę į tokią.

Pasirinkau politiko kelią ir man galioja kiti išsakomos kritikos/nemeilės mano atžvilgiu standartai nei kitiems piliečiams. Kaip politikai turime priimti kritiką, kartais ir ant ribos, kaip dalies piliečių poziciją. Pats ėjau pas juos, žinojau, kad bus visokių epitetų ir juos priimu.

Todėl, jeigu tyrimas vyks toliau, prašysiu policijos jį nutraukti“, – rašo M. Maldeikis.

Prie Seimo akciją tęsia 30–40 žmonių

Ketvirtadienį 30–40 žmonių tęsia protesto akciją prie Seimo dėl valdžios vykdomos šeimos politikos.

Ji prasidėjo antradienio rytą, tuomet prie parlamento buvo susirikinę keli šimtai žmonių.

Kadangi Vilniaus miesto savivaldybė nedavė leidimo mitingui, nes įvertino jį kaip politinę akciją, protestuotojai Seimo automobilių aikštelėje stoviniuoja grupelėmis. Mat akcijai iki 15 žmonių leidimo nereikia.

Protesto vietoje pastatyta keletas palapinių, prie jų pakabinta baltų balionų, dauguma protestuotojų taip pat vilki baltus drabužius.

Sostinės policija pranešė pradėjusi keletą administracinės teisenos pažeidimų per protesto akcijų, taip pat – ir dėl Susirinkimų įstatymo pažeidimo.

Akcijos dalyviai teigia keliantys tuos pačius reikalavimus kaip ir prieš mėnesį vykusiame „Didžiajame šeimų gynimo marše“.

REKLAMA

Tuomet reikalauta Seime nesvarstyti Stambulo konvencijos ratifikavimo, neteikti svarstymui Partnerystės įstatymo projekto, nesvarstyti disponavimo mažu kiekiu narkotinių medžiagų dekriminalizavimo, išbraukti iš Seimo darbotvarkės Tautinių mažumų įstatymo projektą, „nedelsiant nutraukti prievartą prieš šeimas, prieš jų valią ir be laisvo apsisprendimo vykdant privalomą vaikų testavimą, atverti visas mokyklas kontaktiniam mokymui“. 

Taip pat reikalauta, kad premjerė Ingrida Šimonytė iki birželio 1 dienos atšauktų iš Vyriausybės teisingumo ministrę Eveliną Dobrovolską, sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę ir kt.

„Didysis šeimos gynimo maršas“ vyko gegužės 15 dieną, kai iš įvairių šalies kampelių į Vingio parką sostinėje susirinko apie 10 tūkst. žmonių, siekiančių išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.


Rašyti komentarą...
R
Rita
2021-06-17 11:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks kilnus poelgis, mamytei pasiskundė, ta žiaukčoojo ir taškėsi seilėmis iš neapykantos ir staiga kilnaširdis atšaukia pareiškimą. Šlykštūs veidmainiai.
Atsakyti
-4

V
Vitas
2021-06-17 11:37:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia į politiką , jei bijsi kitos nuomonės , o ką policija gali pasakyti esi viešas asmuo.
Atsakyti
0

A
Alys
2021-06-17 11:31:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žino, kad nusipelnė kiekvieno žodžio, todėl ir atsiima pareiškimą.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų