maldeikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maldeikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maldeikis“.

Maldeikis apie į „čekiukų“ skandalą įsipainiojusius ministrus: jie elgėsi pagal Kauno tarybos darbo reglamentus

Konfliktas, įsiplieskęs tarp Vyriausybės ir Prezidento Gitano Nausėdos tęsiasi. Kas iš šio konservatorių ir prezidentūros karo išloš, laidoje „Dienos pjūvis“ diskutuoja konservatorius Matas Maldeikis ir Mišrios Seimo narių grupės seniūnė Agnė Širinskienė.

Matas Maldeikis: „Tiesą sakant, mėgaujamės tuo, ką iškėlė ponas Tapinas“

Prieš Seimo rinkimus konservatorių partijos lyderiai žadėjo aukščiausius skaidrumo standartus, tačiau bėgant kadencijai daugelis ima pastebėti kitokį jų elgesį. Nemaža dalis rinkėjų nusivylė ir premjere, kuri čekių skandalo metu atsisakė atleisti švietimo ministrę.

Konservatorių galvosūkiai nesibaigia: jau vardija, kas gali užimti svarbų postą

Nepraėjo nei metai, o Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko vieta netrukus vėl liks tuščia. Sausio mėnesį nenoriai postą palikusį Žygimantą Pavilionį pakeitusi Laima Andrikienė greitai turėtų išvykti dirbti į Audito rūmus Briuselyje, o konservatoriai vėl turės laužyti galvą, kas užims šio svarbaus komiteto vadovo postą.

Gediminas Vagnorius apie Lietuvos energetiką: valstybės interesai buvo išduoti ne kartą

Buvęs premjeras Gediminas Vagnorius, prisimindamas laikus, kai valstybinius sprendimus priiminėjo pats, sako, kad energetiniai klausimai visada buvo patys sunkiausi. Sėkmingam energetinių projektų įgyvendinimui pagalius į ratus kišo ne tik rytų kaimynai, nenorėję prarasti įtakos Lietuvoje, bet ir partneriai iš Vakarų – nenorėję įgyti konkurentų.

Už bandymą papirkti Maldeikį buvusiam Puidoko padėjėjui – beveik 5 tūkst. eurų bauda

Vilniaus apygardos teismas Seimo nario buvusiam padėjėjui Kęstučiui Motiečiui už prekybą poveikiu skyrė 4,9 tūkst. eurų baudą. Teismas, kaip ir prašė prokuroras, skyrė 5 tūkst. eurų baudą, tačiau ją sumažino, kadangi K. Motiečius dvi paras buvo sulaikytas, BNS pranešė Generalinės prokuratūros prokuroras Gintaras Jasaitis.  Teismo baudžiamasis įsakymas buvo priimtas trečiadienį, rodo LITEKO duomenys. Jo teisinė galia prilygsta nuosprendžiui.
Aktualijos 2022-07-21

Solovjovas pasiūlė Maldeikiui „atvažiuoti ir pasiimti Smolenską“

Rusijos propagandinės valstybinės televizijos „Rossija 1“ geriausiu vakaro laiku rodomoje laidoje „Vakaras su Solovjovu“ buvo atkreiptas dėmesys į Lietuvos parlamentaro Mato Maldeikio atsaką absurdiškam Rusijos parlamentaro siūlymui.
247 2022-06-12

Maldeikis žada prašyti nutraukti tyrimą dėl įžeidinėjimų: „Žinojau, kad bus visokių epitetų“

Birželio 15-17 dieną Vilniuje vyksta protestai už tradicines vertybes. Nors leidimas organizuoti tokį susirinkimą duotas nebuvo, dalyviams tai netrukdo. Į susirinkusiųjų minią pirmąją dieną žengė ir Seimo narys Matas Maldeikis, kuris buvo išplūstas necenzūriniais žodžiais, o policija dėl to pradėjo tyrimą. Pats Seimo narys ketvirtadienį savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo savo pozicija. Anot jo, jis žinojo ir tikėjosi panašių pareiškimų, todėl dabar prašys policijos nutraukti tyrimą.

Seime galėjo virti aistros ir dėl kitų lošimų organizatoriams nepalankių įstatymų

Papirkinėjimo Seime skandalas tęsiasi. Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai sulaikė ne tik darbiečio Mindaugo Puidoko patarėją, bet ir azartinių lošimų ir lažybų bendrovės „Tete-A-Tete“ savininką Samoilą Kacą. Jam pareigūnai pareiškė įtarimus dėl prekybos poveikiu ir papirkinėjimo. STT praneša tyrimą atliekanti dėl loterijų įstatymo pataisų, tačiau aiškėja, kad tuo metu Seime galėjo virti aistros dėl kur kas daugiau lošimų organizatoriams nepalankių įstatymų.
Aktualijos 2021-06-11

Maldeikis papasakojo, kaip jam buvo siūlytas kyšis: „pasakiau, kad tokie „bajeriai“ nepraeis“

STT pranešė, kad Mindaugo Puidoko padėjėjas įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu. Kyšį jis siūlė Seimo nariui Matui Maldeikiui, kuris situaciją iš savo pusės atskleidė tv3.lt naujienų portalo laidoje „Dienos pjūvis“.  Seimo narį kalbino žurnalistas Artūras Anužis. Ponas Matai, ar teisingai supratome, kad jums kyšį siūlė pono Puidoko padėjėjas? Taip, tai buvo panašiai prieš mėnesį. Seimo patalpose atsiradus kontaktui žmogus tam tikroje situacijoje pasiūlė man 50 tūkst.

Loterijų asociacijos vadovas: STT suklydo, dėl ko ir kas galėjo duoti kyšį

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) įtaria, kad visai neseniai, siekiant numarinti iniciatyvą kelti mokesčius loterijų organizatoriams, bandyta papirkti Seimo narį. Tačiau Loterijų asociacijos vadovas Andrius Karaliūnas tikina, kad pareigūnai suklydo. Jo teigimu, loterijų organizatoriai niekaip nesusiję su galimu kyšio davimu. Kaip jau skelbta, STT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl bandymo papirkti ir paveikti Seimo narį Matą Maldeikį.
2021-06-11
REKLAMA
REKLAMA

E. Maldeikis: konservatorių džiaugsmai dėl „Gazprom“ tyrimo – tik rinkimų triukšmas

Premjero Andriaus Kubiliaus kalbos apie tai, kad Lietuva, padedama Europos Komisijos (EK), baigia įveikti Rusijos dujų monopolininkę GAZPROM, yra valdančiųjų triukšmai prieš rinkimus, o prezidentė Dalia Grybauskaitė turi geras galimybes regioninėms iniciatyvoms, – mano ekonomistas Eugenijus Maldeikis.

Lietuvos energetikoje – chaosas

Lietuvos energetikos strategija Seime nepatvirtinta net parlamento kadencijai artėjant į pabaigą. Gal dėl to energetinė politika ir investicijų kryptys lieka panašios į kortų būrėjų fantazijas. Lietuvos investiciniai projektai energetikos srityje panašūs į nesusitarusios giminės vakarėlio dalyvių veiksmus, kai arba trūksta alkoholio, arba užkandžių, o galiausiai susiriejama dėl to, kas vadovaus užstalei. Atitinkamam „komendantui“ sušvilpus kažkas geria, kažkas bučiuojasi.

Ekonomistas ir politikai dėl „Snoro“: nereikia panikuoti

Ekonomistas Eugenijus Maldeikis teigia nematąs jokių priežasčių, kodėl reiktų panikuoti dėl banko „Snoras“ nacionalizavimo. Anot jo, nedelsdamos, o greitai ir ryžtingai priimdamos sprendimus, Lietuvos institucijos užkirto kelią didesnei krizei, kuri galėjo įsisiūbuoti. Vakarykštė publikacija „Lietuvos ryte“, kur minėtas neįvardintas, didelių problemų turėsiantis bankas, jei būtų laiku nesureaguota, anot E. Maldeikio, galėjo turėti svarbių padarinių.
2011-11-16

Visagino AE bus užbaigta 2020 m.? (papildyta 16.40)

Naujos atominės elektrinės, kurią žadama pastatyti, kaštai bus daug didesni, nei kainuos vienm pats jos pastatymas ar paleidimas, - perspėja ekonomistas Eugenijus Maldeikis. (Papildyta 16.40) Aptardamas premjero Andriaus Kubiliaus paskelbtą pažadą, kad vasarą paaiškės strateginis investuotojas į naują branduolinę jėgainę Visagine, 2014 ji būsianti pradėta statyti, o 2020 neva būsianti baigta, E. Maldeikis siūlo atkreipti dėmesį į galimą projekto kainą.

Atominės elektrinės sapnas

Lietuvos valdžia pralaimėjo konkurencinę kovą dėl atominės elektrinės ir ieško kaltųjų, - mano ekonomistas Eugenijus Maldeikis ir Seimo narys nuo Darbo partijos Kęstutis Daukšys. Du buvę Ūkio ministrai, E. Maldeikis ir K. Daukšys portalui „Balsas.lt“ teigia, kad nėra jokios prasmės kaltinti kaimynines šalis ir Japonijos atominę katastrofą dėl nesugebėjimo patiems pastatyti atimonę elektrinę.

Atominės elektrinės sapnas

Lietuvos valdžia pralaimėjo konkurencinę kovą dėl atominės elektrinės ir ieško kaltųjų, - mano ekonomistas Eugenijus Maldeikis ir Seimo narys nuo Darbo partijos Kęstutis Daukšys. Du buvę Ūkio ministrai, E. Maldeikis ir K. Daukšys portalui „Balsas.lt“ teigia, kad nėra jokios prasmės kaltinti kaimynines šalis ir Japonijos atominę katastrofą dėl nesugebėjimo patiems pastatyti atimonę elektrinę.
Aktualijos 2011-03-22

E. Maldeikis: Vyriausybė dumia akis

Vyriausybei geriau sekasi piešti skaidres ir rašyti deklaracijas bei dumti akis, nei įgyvendinti konkrečius energetinius projektus, – mano buvęs Europos parlamentaras, ekonomistas Eugenijus Maldeikis. „Balsas.lt“ teiravosi jo apie Visagino atominės elektrinės projekto perspektyvas ir bendrą energetikos projektų būklę.
Į viršų