Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Reiktu patykoti kokioj tamsioj bromoj ir pravesti aiškinamaji darba
už konservatorius nebalsuosiu daugiau
@Povilas
niekados ir nebalsavai/.
labai geras žmogus, darbštus, protingas, teisingas, kompetetingas kad daugiau tokių seime, stiprybės, kantrybės Mykolui Majauskui.
@Pranas
JEIGU TIKRAI TAIP YRA KAIP RASOT TAI JO, mm, GARANTUOTAI NELIKS.
Kuo greiciau bus utilizuota tvarto nomenklaturine bolseviku banda, tuo daugiau sansu pradeti kilti LIETUVAI!
patirtų pralaimėjimą dėl ko? pagaliau rimtesni nesutarimai išlindo viešumon? juk ne pirmąsyk, kaip ten buvo dėl partnerystės?
Gal nuo jo ir galva skauda, nežinau, aš ne daktaras
Dar kūšio nuo veido nenusiskutai? Tau gal peiliuku neparduoda? Bet tai dėl šios priežasties nereikėtų gąsdinti žmonių.
@Ilgas
ne tik aptarinėt išvaizdą, bet ir viešai skelbt „vertingus“ patarimus. Majauskas kiek primena Armon(ik)aitę, kuri ne itin sėkmingai siekia atrodyt solidžiau, būti panašesne į ministrę, bet tai nelengva, kai esi vos 33-ejų.
Visados valdžioje kyla problemų, kai vyksta biudžeto svarstymas. Tai natūralu, nes kiekvienas nori iš to bendro lovio pasissemti sau daugiau. Majauskas pabandė pamaišyti šį lovį ir siugriauti sena nusistovėjusią tvarką. Kas teisus, o kas ne tik parodys laikas. Aišku tai, kad konservatoriai atstovauja stambų kapitalą ir stambų verslą, tai jų tikslas, kad kuo daugiau pinigų gautų turtingi verslininkai, kurie kyšių pavidalu jų dalį gražina. Ir taip visados bus. Majausko noras perslkirstyti ir bandyti sumažinti kažkieno planuojamas pajamas ir biudžeto grobstymo sukėlė skandalą. Nes niekas nenori atsisakyti savo dalies. O paprasti žmonės niekam čia nerūpi, nes ši partyja nesirūpina žmonių gerove. Tad nieko nebuvo geresni nei valstiečių ir žaliūjų partija, nei darbo partija. Nes reikia žiūrėti kas tose partijose dedasim ir kas sėdi seime. Ateina į seimą ir jų giminaičiai ar net ir patys tampa milijonieriais. Ir niekam nerūpi iš kur tie milijonai atsiranda. Tai aiškiai matome ko žmonės veržiasi į seimą ar savivaldybes. Todėl tikėtis, kad kažkas pasikeis būtų naivu. Ir tas biudžetas buvo deficitinis ir bus, kol europa leis skolintis. Skolinsimės ir skolas užkrausime ant paprastų žmonių pečių. Norite vargti, tai rinkite ir toliau konservatorius ir džiaukitės, kad jie jus skriaudžia, iš jūsų tyčiojasi. Ir galiausiai demonstruoja savo nenugalimą valdžia ir vienybe.
išvairavo su mažumos vyriausybe, nors jo frakcijos viduje buvo gausu „destruktyvių elementų“. Dabartinėje atseit pasiektas aukštas drausmingumo lygis, visi viskuo patenkinti, nors daugelis, ne tik G.Surplys, sako, kad tikrai valdžioje galėjo atsirast geresni, labiau išmanantys visose srityse, kurie būtų daug geriau tvarkęsi.
Tad Majauskas pasijuto pranašesnis už Skaistę, Kasčiūnas – už Anušauską ir ypač Bilotaitę.
Tad Majauskas pasijuto pranašesnis už Skaistę, Kasčiūnas – už Anušauską ir ypač Bilotaitę.
@2008-2012 Bubilius K. be didelio vargo
ne taip kaip dabar ,edasi tarpusavyje, nepripazysta opozicijos. Simonyte "patvarke" Lietuva i kita puse.
@Nemazai, manau, padejo G.Kirkilas,
kad TS-LKD atsidūrė valdžioje, daug nulėmė ir Valinsko apsireiškimas. Ėdėsi tarpusavyje ir tuomet. Valinską surijo mažiau nei per metus, jo kėdėn įsodino Degutienę.
Ta bergiu "partija" valdzioje amzinas galvos skausmas, - Lietuvai jau 30 metu.
@kgbistai
kai kurie konservos vis dėlto mąstė ta linkme, kad be atjaunėjimo ir nusiožinimo vargu ar pavyks įveikt 200-250 tūkst. rinkėjų lubas. Jaunų veidų tikrai atsirado, bet vadovavimą perėmė Broileris.
Lib. sąjūdžio „apsipazorinimas“ ir supelkėjimas leido ne tik rastis kanapiniams, o per projektą PIŠ 2020 m. kilstelėt TS-LKD rinkėjų kiekį iki 292 tūkst.
Po aštuonerių metų pertraukos -bergių partija vėl valdžioje, nuo 1992 m. ji valdė vos 10 m. (1996-2000, 2008-2012 ir nuo 2020), bet visąlaik sukeldavo skausmą.
Lib. sąjūdžio „apsipazorinimas“ ir supelkėjimas leido ne tik rastis kanapiniams, o per projektą PIŠ 2020 m. kilstelėt TS-LKD rinkėjų kiekį iki 292 tūkst.
Po aštuonerių metų pertraukos -bergių partija vėl valdžioje, nuo 1992 m. ji valdė vos 10 m. (1996-2000, 2008-2012 ir nuo 2020), bet visąlaik sukeldavo skausmą.
Majauskas partijai gali tapti tikru galvos skausmu: jei jo patraukti nepavyks, konservatoriai patirtų labai rimtą pralaimėjimą