Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
daugiau tokių žmonių kaip Mykolas, būkit sveikas jus ir jūsų šeima
Gerbiami padorūs Lietuvos piliečiai,
Šita FB grupė ,,Lietuvos vatnikai- juodasis sąrašas'' administruojama ,,Lietuvos ryto'' žurnalistės Astos Kuznecovaitės šmeižia, įžeidinėja, masiškai nepagrįstai skundžia žmones, blokuoja jų FB paskyras, jie kenkia žmonėms, savivaldžiauja, daro žalą. Jie užblokavo ir sunaikino mano FB paskyrą, o dabar yra sulindę į melagingą mano vardu sukurtą FB paskyrą, kurios aš niekada nedariau. Praneškime apie jų neteisėtus veiksmus ,,Facebook''.
Man žmogus pateikė šios grupės narių susirašinėjimo kopijas, kurias persiunčiau teisėtvarkai, tai yra neteisėta veika, jie džiaugiasi, kad užblokuoja ,,Facebook'' paskyras ir gaišina kitų žmonių laiką ir aš turiu visų grupės narių sąrašą. Kopijose matyti jie kurstė mane masiškai blokuoti žinių portaluose ir FB
Norėjote išgarsėti ,,vatnikų'' grupe, išgarsėsite mano dėka viešai, plačiai ir garsiai ir ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Taip raudonskuriai Jus vogti rotingi.Lietuvele prichvatizavot ir dar mus niekynat.
Povilas Gylys
14 val. ·
Kai valdo protingi, kenčia kvailiai. Ir atvirkščiai- kai valdžioje kvailiai, nelengva gyventi protingiems.
Jei esat protingas/a ir kenčiat, turit teisę sakyti: valdžioje - kvailiai.
gėda konservatoriams, užsispyrę gerą žmogų išmeta. lazda turi du galus
@lindriukas 60 mln. Skyle biudzete uztaise. O grazinti mes visi turesime.
Kubilius labai stengsis išgelbėti Majauską. Daug kraujo išsiurbė tautai kartu, o dabar ir saviems. Kubilius stengsis kad ir toliau galėtų kaartu su Majausku pakankinti aplinkinius.
Mąstantys ir padorūs lietuviai, paskaitykite mano Mozello tinklaraštį
Kaip elgiasi LGBT palaikytoja. Pastebėjau LGBT palaikytoją Elžbietą Latėnaitę melagingoje paskyroje mano vardu.
Piliečiai, pažiūrėkite kaip elgiasi LGBT palaikytoja melagingoje paskyroje mano vardu? Ji tyčiojasi iš manęs.
LGBT žmonės ir palaikytojai dažnai kitus žmones kaltina blogus elgesiu, o patys kaip elgiasi.
Manau, ir homofobija yra melagingai sugalvota ir pritempta frazė, nes niekas nebijo žmonių,čia toks psichologinis triukas, kad apkaltinti žmogų nebūtais dalykais, kad jis jaustųsi nepatogiai ir nekovotų už moraline vertybes.
Gal čia galimai kartu ir LGBT palaikytojų išpuolis ir mobingas prieš mane ir mano šmeižimas?
Puola mane visais frontais.
Pastebėjau Elžbietą Latėnaitę (reakcija: juokiasi) melagingoje paskyroje mano vardu , kuri aktyviai gynė LGBT ideologiją. Neveltui ji pasirodė? Neveltui jie mane šmeižia, kad aš atseit susijęs su LGBT, meluoja, kad tariamai esu gėjus, melagingai skelbia mano nuotraukas su ,,vaivorykšte'', kas man yra nepriimtina ir atgrasu. Aš nesu joks gėjus ir LGBT žmogus ir niekada juo nebūsiu. Niekada nepalaikiau ir nepalaikysiu LGBT ideologijos ir propogandos ir visi mane pažįstantys žmonės tai žino.
Neveltui jie mane užpuolė prieš Civilinės sąjungos įstatymo priėmimą?
Juk jie gali žinoti apie mano viešą neigiamą nuomonę apie LGBT ideologiją ir kovą prieš šią LGBT ideologiją, aš raginu visą Lietuvos opoziciją, Lietuvos bažnyčias kunigus ir piliečius kovoti prieš LGBT ideologiją, neleisti įteisinti LGBT partnerystės Lietuvoje ir t.t.

Toliau kviečiu visus Lietuvos piliečius ir visą opoziciją kovoti prieš LGBT ideologiją ir siųsti savo protesto el. laiškus Seimo nariams, raginant juos nepriimti Civilinės sąjungos įstatymo.
Mąstantiems ir padoriems lietuviams
Mąstantiems ir padoriems lietuviams
@Gediminas Gemskis esat visiškai neįdomus. „LGBT ideologija“ jiems nekliudo. Deja, atsiranda tokių, kurie iš Tamstos atvirai tyčiojasi, skleidžia visokias paskalas. Iš dalies juos galima suprast, „davedėt“ savo beribiu įkyrumu.
Esat, kiek žinau, užkietėjęs senbernis ir vienas iš daugelio rusbernių, mano požiūriu, ne itin piktybiškas, yra gerokai bjauresnių, pvz. Drižius, Juraitis ir kt.
gaig tu kremliaus mąstytojau
gaig tu kremliaus mąstytojau
@Mąstantiems ir padoriems lietuviams nejuokink žmonių su savo paistalais
@Mąstantiems ir padoriems lietuviams šmeižiate ,, ir vienas iš daugelio rusbernių'' ir aš nieko bendro neturiu su prorusiškais veikėjais, bręskite
Jis gi ne anukas, pas mus nereik nieko, nei proto, nei pinigu. Kaip sovietmeciu tapo svarbu pavarde, pazintys visa kita gauni automatu
Prašau Lietuvos geros valios žmonių pagalbos panaikinant melagingą ,,Facebook'' paskyrą
Daugiau skaitykite mano Mozello tinklaraštyje, kurį galite rasti internetinėje paieškoje surinkus mano vardą ir pavardę.
Informuoju, kad melagingai mano vardu yra sukurta ,,Facebook'' paskyra Gediminas Gemskis | Facebook , pavogus mano nuotrauką, be mano sutikimo, apie kurią pranešiau policijai ir ,,Facebook'', tačiau ,,Facebook'' nepanaikino šios paskyros. Melagingai mano vardu skelbiama šmeižto ir įžeidimų informacija, žmonėms siuntinėjami pasiūlymai draugauti, atsirado stebėtojai, gali būti siunčiamos žinutes, kurių turinio nežinau, gali mano vardu raginti imtis neteisėtų veiksmų , pvz. kelti neramumus, apgaudinėti išviliojant pinigus, kelti visuomenėje sumaištį, veikti prieš valstybę, agituoti protestus, šmeižia LGBT ideologijos atžvilgiu, melagingai iškreiptai gali pateikti informaciją apie mano pažiūras: lytinę orientaciją, šeimos sampratą, religines ir politines, visuomenines pažiūras, pažiūras vieno ar kito klausimo, pažiūras dėl Rusijos ir Ukrainos karo ir taip toliau.
,,Facebook'' automatizuota sistema yra blogai padaryta, ji leidžia piktnaudžiauti piktavaliams žmonėms.
Esu visuomeninėje veikloje daugybę metų -16 metų , per tą laiko tarpą mane pažino daug žmonių, ryšium su tuo įgyjęs tų žmonių pasitikėjimą, pagarbą, kuriais remdamiesi piktavaliai, man nežinomi asmenys apgaudinėja ir klaidina žmones, visuomenę, kurie gali pasitikėdami mano vardu ir autoritetu imtis kažkokių neteisėtų veiksmų ir susiformuoti klaidingą nuomonę dėl manęs ir tam tikrų valdžios planų, sprendimų ir įstatymų projektų. Ši nusikalstama veikla yra nukreipta prieš mane, mano reputaciją, siekiant pakirsti visuomenės pasitikėjimą manimi ir mano informacija, siekiant uždaryti galimybes bendrauti su žmonėmis ir dalintis su jais informacija. Vėliau man dėl šios neteisėtos veikos ir melagingos informacijos apie mane, bus be galo sunku atstatyti gerą vardą ir gerą reputaciją.
Matau, ši melaginga ,,Facebook'' paskyra stebima Seimo, Seimo narių, ministerijų, įvairių organizacijų.
Negi nesupratote pagal šios paskyros informaciją, nuotraukas, kad tai akivaizdžiai melaginga ,,Facebook'' paskyrą ir kad tai neatitinka mano pažiūrų ir mano bendravimo ir informacijos kultūros?
Manau ir įtariu, šią melagingą paskyrą galėjo sukurti ,,Lietuvos ryto'' žurnalistė Asta Kuznecovaitė (kuri tyčiojasi ir skelbia tą pačią nuotrauką, kuri yra paskelbta paskyroje) ir ,,Facebook'' grupės ,,Lietuvos vatnikai- juodasis sąrašas'' nariai, kurie puolė mano buvusią ,,Facebook'' paskyrą, ją neteisėtai skųsdami, savivaldžiaudami užblokavo, sunaikino, nes matyti, kad jie reiškiasi šioje melagingoje paskyroje.
Mane Asta Kuznecovaitė ir šios grupės ,,Lietuvos vatnikai- juodasis sąrašas'' viešai apšmeižė ir įžeidinėjo, įtraukdami į savo ,,Facebook'' grupę ,,Lietuvos vatnikai- juodasis sąrašas'' ir man rašė daug šmeižto ir įžeidimų komentarų, terorizavo, savivaldžiavo užblokavę mano paskyrą, man grasino, nors aš nesu joks ,,vatnikas'' ir neturiu jokių prorusiškų pažiūrų.
Po,,,ui ta partija ir tas mujauskas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų