Prieš pustrečių metų dingusio aštuonmečio tuomet nepavyko rasti nei šukuojant Anykščių rajono miškus, nei žvalgant šią vietovę iš malūnsparnių ir parasparnių. Apie netikėtai pradingusio Modestėlio paiešką  jau kitą dieną buvo paskelbta spaudoje ir televizijoje.

„Mano versija – vaikas buvo partrenktas automobilio, o po to dar leisgyvis kažkur nuvežtas ir išmestas“, - tuomet sakė berniuko mama Laima.

Net ir dabar, kai paaiškėjo šio berniuko likimas, daugybė klausimų tebelieka neatsakyta. Nors atsakymų pastaraisiais metais ieškojo tiek teisėsaugininkai, tiek ir žurnalistai. Galbūt Modestukui atsitiko tas pats, kas ir Almos Bružaitės dvynukams? Juk būtent ši istorija anuomet buvo sukėlusi diskusijų ir karštų emocijų bangą...O kas, jei berniuką pagrobė kokie iškrypėliai ar prekyba žmonių organais besiverčiantys organizuoti nusikaltėliai?

Buvusio Anykščių policijos komisaro radinys, prabėgus beveik trims metams nuo dingimo dienos,  šokiruos ne tik vietos pareigūnus, bet ir Modesto tėvus. Apsamanojusi, pažaliavusi žmogaus kaukolės dalis veikiausiai miške užsiliko nuo karo laikų, svarstys grybautojas. Tačiau netrukus į įvykio vietą iškviesti policininkai, netoliese suradę surūdijusį dviratuką bei vaiko drabužėlių skiautes, o taip pat sulaukę ekspertų išvadų, jau nebus linkę ilgiau dvejoti – paskelbs suradę vaiką, kažkada prapuolusį lyg į vandenį.

Šokiruojanti Modestėlio dingimo versija – pirmadienį 20.30  LNK publicistikos laidoje „Nauja versija“.


Rašyti komentarą...
K
Kuka
2010-01-15 11:39:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
keista, jau buvau vėl pasiruošęs priimti Stankūnaitės ašaras ir Ūso vyriškus argumentus, o dabra man, kaip šlapiu skuduru per snukį
Atsakyti
0

T
Tomas
2010-01-15 13:12:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
uso reik pakalusti.
Gal jisai zino?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų