naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žiauraus nužudymo Vilniuje liudininkė matė ir girdėjo vyro ir moters konfliktą gatvėje, kuris vėliau pasibaigė žmogžudyste – moteris buvo nušauta BMW automobilyje. Liudininkės namų langai – tiesiai į gatvę, kurioje buvo įvykdyta žmogžudystė. Vilnietė papasakojo, ką matė tuo metu.

Žiauraus nužudymo Vilniuje liudininkė matė ir girdėjo vyro ir moters konfliktą gatvėje, kuris vėliau pasibaigė žmogžudyste – moteris buvo nušauta BMW automobilyje. Liudininkės namų langai – tiesiai į gatvę, kurioje buvo įvykdyta žmogžudystė. Vilnietė papasakojo, ką matė tuo metu.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt vilnietė teigė, kad ji dirbo prie kompiuterio, o jos balkono langai tiesiai į Naugarduko ir Švitrigailos gatvių sankirtą, šalia kurios ir įvyko nelaimė.

Moteris rodė ir savo filmuotą vaizdo įrašą pro balkono langą, kur ji užfiksavo vaizdą po įvykdyto nusikaltimo jau atvykus pareigūnams. Prieš tai ji netikėjo, kad viskas baigsis tokiu nusikaltimu.

Prieš žmogžudystę liudininkė gatvėje išgirdo baisius riksmus

Prieš pat nelaimę moteris dirbdama namie išgirdo triukšmą gatvėje ir garsius riksmus, vėliau išbėgo į balkoną pažiūrėti, kas vyksta.

REKLAMA

„Išleidau vyrą į sporto klubą, nusiėmiau vieną ausinę ir išgirdau, kad kažkoks vyras šaukė baisiai, rėkavo.

Iš pradžių neatkreipiau dėmesio labai didelio, nes pas mus prie namo dažnai būna, kad eina kokia nors moteriškė su vyriškiu ir „draskosi“ tarpusavyje.

REKLAMA

Bet šis atvejis buvo ypatingas tuo, kad taip šaukė, barėsi, kad vis tik išėjau pažiūrėti, kas ir kur darosi“, – pasakojo įvykių liudininkė.

Išgirdo rėkiant: „Kiek aš tau kartų sakiau!“

Vilnietė išėjusi į balkoną pamatė, kad gatvėje stovi pilkas BMW automobilis.

„Vyras barasi su kažkuo mašinoje iš keleivio pusės, mosikuoja rankomis ir kažką aiškina neadekvataus ir garsiai“, – pasakojo moteris.

Naujienų portalo tv3.lt šaltiniai teigė, kad santykiai tarp sutuoktinių buvo blogi, jis susitiko su žmona, nes norėjo susitaikyti.

REKLAMA

Įvykį mačiusiai liudininkei konfliktas taip pat buvo panašus į santykių aiškinimąsi. Kaip ji sakė, greičiausiai aiškinosi „šeimynines peripetijas“.

Pasak liudininkės, pati garsiausia jo frazė buvo, kurią girdėjo rėkiant: „Kiek aš tau kartų sakiau!“.

„Pasakė: nevažiuosiu, aš tau pasakiau, ar tai važiuok iš čia, aš tau pasakiau“, – prisimena pašnekovė.

Moteris matė, kaip viena ranka atsirėmęs į automobilio stogą vyras siaubingai keikėsi. Tačiau pašnekovė pažymi, kad ši gatvė labai triukšminga, šalia vyksta statybos, todėl ne viską girdėjo.

REKLAMA
REKLAMA

Vilnietei tuo metu suskambėjo telefonas, ji žengė į kambarį jo paimti ir išgirdo garsų garsą, kuris iš pradžių, pasak jos, priminė automobilio durelių trenkimo garsą.

„Kai grįžau į balkoną su telefonu, vyro nebemačiau, bet mašina vis tebestovėjo, tik girdėjosi, kad, kaip supratau, tas vyras mašinoje su kažkuo garsiai kalba. Gal po kokiu 5-7 ar 8 minučių, tiksliai pasakyti negaliu, pradėjo važiuoti policijos ekipažai“, – tuomet moteris išsitraukė telefoną ir nufilmavo vaizdo įrašą, o vėliau žiniasklaidoje pradėjo skaityti apie žmogžudystę.

REKLAMA

Vyras suimtas dviem mėnesiams

Trečiadienį teismas leido suimti žmonos nužudymu Vilniuje įtariamą vyrą. Jis pats pareigūnams paskambino po to, kai prabangiame BMW automobilyje pasakė nušovęs žmoną. Teismas leido įtariamąjį suimti dviem mėnesiams, tokio suėmimo termino ir prašė prokuroras.

Prokuratūra kol kas nužudymo motyvų ar jų versijų negali atskleisti. Tačiau teigė, kad viešoje erdvėje kalbos turi pagrindo.

„Galime pasakyti, kad viešoje erdvėje kalbos turi pagrindo. Tai yra ikiteisminio tyrimo duomenys“, – teigė prokuratūros atstovė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė.

REKLAMA

Prokuratūros atstovė patvirtino, kad įtariamasis ir nušauta moteris buvo sutuoktiniai.

„Ikiteisminio tyrimo metu bus siekiama išsiaiškinti visas tikslias įvykio aplinkybes“, – teigė ji.

Šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl artimo asmens nužudymo pagal Baudžiamojo kodekso 129 straipsnį, tas, kas nužudė savo artimąjį giminaitį ar šeimos narį baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų