Lingienė: visi koronaviruso židiniai susiję su globos įstaigomis

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė informavo, kad šiuo metu stacionare gydoma 114 pacientų, o visi židiniai susiję su socialinės globos ir slaugos namais.

„Reanimacijoje šiuo metu yra 14, ventiliuojamų – 8, su deguonies kaukėmis – 26 pacientai. Taip pat nuo karantino pradžios Lietuvoje izoliacijoje buvo 1063 asmenys“, – pirmadienį spaudos konferencijos metu sakė ji.

Pateikdama naujausią epidemiologinę informaciją NVSC atstovė pranešė, kad RVUL reabilitacijos centre „Pušyno kelias“ šiuo metu iš viso fiksuoti 8 atvejai.

„Kretingoje per savaitgalį fiksuotas vienas naujas atvejis, susijęs su Kartenos palaikomojo gydymo ir slaugos ligonine ir vienas atvejis Šiaulių rajone“, – vakar dienos tyrimų rezultatus apžvelgė ji.

R. Lingienė pabrėžė, kad visi infekcijos židiniai šalyje susiję su socialinės globos ir slaugos arba asmens sveikatos priežiūros įstaigomis.

Jos teigimu, susirgimų kreivė šalyje toliau plokštėja, bet šis optimizmas turėtų būti pamatuotas.

„Netrukus pamatysime, kiek buvome atsakingi po verslo atlaisvinimo, po ilgojo savaitgalio. Štai neseniai džiaugėmės, kad viskas gerai, bet fiksuotas židinys centre „Pušyno kelias“, tad atsipalaiduoti negalime“, – pabrėžė ji.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro gegužės 4 d. duomenimis, koronaviruso infekcija Lietuvoje plinta nedideliu mastu. Per sekmadienį patvirtinti vos 9 nauji atvejai. 

Iš viso patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1419, šiuo metu serga 733 žmonės. 

Mirusių nuo COVID 19 žmonių skaičius siekia 46, pasveikusių asmenų – 638. Izoliacijoje šiuo metu yra 357.


Rašyti komentarą...
:
:(
2020-05-04 15:03:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O iš kur tie židiniai atsiranda? Gal iš Gariūnų turgaus?
Atsakyti
0

Česlovas
2020-05-04 15:26:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas senai suplanuota ir surežisuota.Nutarta išnaikinti atidirbusius žmonės,kad nereikėtų mokėti pensijų.Dêl akių parodo vieną kitą jaunesnį,kad mirė ir visi kiti bijotų.Tegul paskelbia statistiką,kiek žmonių miršta kiekvieną dieną nuo kitų ligų,manau tai bus kelis kartus daugiau.Virusas sukurtas sunaikinti šalių ekonomikoms,pasėti baimę tarp žmonių,išnaikinti kuo daugiau vyresnių žmonių.Dirbkit kaime žemės darbus ir nebus kada užsiiminėti kvailystėm- neims jokios ligos.
Atsakyti
-4

B
Bobulytė
2020-05-04 14:59:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kodėl dar reik tęst karantiną ?? karantinuokit globos įstaigas ir darykitės tvarką ligoninėse,ten pas jūs židinių židiniai virusų ir auksinių statilokokų,o žmones eilinius paikit ramybėj
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų