tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos miestuose ir miesteliuose šeštadienį vyks tradicine tapusi Gatvės muzikos diena (GMD).

Lietuvos miestuose ir miesteliuose šeštadienį vyks tradicine tapusi Gatvės muzikos diena (GMD).

REKLAMA

„Šiais metais mes šventę skiriama palaikyti Ukrainai, kadangi ukrainiečiai yra artimi mūsų draugai, ten GMD vyksta nuo 2014 metų“, – BNS sakė viena GMD organizatorių Viktorija Mamontovaitė.

Jos teigimu, šiemet renginiui specialiai išleisti marškinėliai „Start music, end war“ („Pradėkite muziką, baikite karą“ angl.), už kuriuos gautos lėšos bus pervedamos ukrainiečiams.

„Surinktus pinigus aukosime, kad padėtume mūsų draugams ten“, – teigė organizatorė.

Pasak jos, šiemet šventėje dalyvaus visi didieji šalies miestai, iš viso – apie 30 Lietuvos miestų. Didžiausias šurmulys vyks sostinėje.

„Vilniuje jau yra apie 170 pasirodymų, jų ir kituose miestuose nemažai. Visi aktyviai registruojasi ir dalyvauja“, – kalbėjo V. Mamontovaitė.

REKLAMA

Gatvės muzikos diena pirmąjį kartą surengta 2007 metais, kai dainininkas ir idėjos autorius Andrius Mamontovas Vilniaus muzikantams parašė elektroninį laišką, kviečiantį išeiti groti gatvėse.

Šventės metu profesionalūs muzikantai ir mėgėjai išeina į Lietuvos miestų gatves, kiemus, skverus ir aikštes, kur atliekama įvairi muzika bei su ja susiję performansai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų