Liberalų senbuvio akibrokštas neliko nepastebėtas

Naujiems Seimo nariams išdalyti parlamentarų pažymėjimai. Į Seimą pateko net 77 politikai, kurie parlamentaro duonos ragaus pirmą kartą. Jauniausiai politikei vos 25-eri, vyriausiajam 75-eri. Įteikimo ceremonija neapsiėjo ir be išdaigų. Vienas liberalų senbuvių atsisakė priimti raudoną rožę – socialdemokratų simbolį.

Liberalas Kęstutis Glaveckas gali leisti sau pajuokauti – jis vienas iš kelių Seime jau daugiau nei du dešimtmečius.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pažymėjimų įteikimas naujai išrinktiems Seimo nariams

Tačiau didžioji dalis parlamentarų dar tik nedrąsiai žvalgosi painiuose Seimo rūmuose. Net 77 išrinkti Seimo nariai čia lankosi pirmą kartą. Dauguma naujai išrinktųjų į parlamentą pateko su žaliąją banga – Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Jauniausiai parlamentarei – Rūta Miliūtei – vos 25-eri.

Naujai išrinktas Seimas į posėdį rinksis po dviejų savaičių. Posėdžiui pirmininkaus vyriausias parlamentaras – 75-erių „tvarkietis“ Juozas Imbrasas. Jam Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas įteikė simbolinį pirmininkaujančiojo plaktuką.

Juozas Imbrasas ne vienintelis Europarlamentą iškeitęs į Seimą. Gabrieliui Landsbergiui taip pat teks tenkintis triskart mažesne, lietuviška, parlamento nario alga. Tiesa, Landsbergis turėjo didesnių ambicijų, matavosi premjero kėdę, tačiau rinkėjai iškrėtė kiaulystę.

Agronomai ir inžinieriai sudarys didžiąją dalį naujojo Seimo. Tačiau tarp jų – ir vieni stipriausių sportininkų. Tokių kaip Algirdą Butkevičių vienmandatėje įveikęs Kęstutis Smirnovas ar daugkartinis olimpinis čempionas Virgilijus Alekna.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže: 


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2016-11-04 12:18:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsirado veikėjų,kad parlamentaro pažymėjimo neatsiima dėl raudonos rožės ,o kaip dėl rinkimų demokratijos reikalavimo - 50proc plius vienas rinkėjas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų