Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) šeštadienį patvirtino kandidatų į Seimą sąrašą, kuriame pirmuoju įrašytas už bandymą papirkti nuteistas partijos lyderis Artūras Zuokas.

Pasak dienraščio "Lietuvos rytas", LiCS irgi įsitraukė į žinomų vardų medžioklę. Rinkimuose partija kels krepšininko Dariaus Maskoliūno, galiūno Žydrūno Savicko kandidatūras.

Partijos rėmėju tapo žinomas futbolo žaidėjas ir treneris Valdas Ivanauskas. Į savo gretas liberalcentristai vilioja ir kitą žinomą futbolininką - Edgarą Jankauską.

Šeštadienį liberalcentristų kandidatai taip pat išsidalijo 60 vienmandačių apygardų. Dauguma partijos lyderių kandidatuos sostinėje. A.Zuokas kels kandidatūrą Senamiesčio vienmandatėje apygardoje, Raimondas Šukys - Fabijoniškėse, Algis Čaplikas - Žirmūnuose, Vytautas Bogušis - Naujamiestyje.

Liberalcentristai nenusiteikę jungti sąrašo su kitomis partijomis, nors padriki pašnekesiai apie jėgų vienijimą vyksta pirmiausia su buvusiais partijos bičiuliais - Liberalų sąjūdžiu.

Realiausiu laikomas susitarimas nekonkuruoti kol kas partijos nepasidalytose 10 apygardų su Liberalų sąjūdžio, Tėvynės sąjungos ar partnerių valdančiojoje koalicijoje kandidatais.

Visuomenės nuomonės apklausos rodo, jog liberalcentristai gali neįveikti 5 proc. barjero.


Rašyti komentarą...
o
ogi
2008-06-02 10:27:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vagis ir sukčius, melagis ir pagrindas- garbėtroška.
Atsakyti
0

n
nuclear
2008-06-02 10:53:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
che , seimo pripazintas -abonentu , ponas 15% , reikes kada paskelbti jo pokalbius , geras ... cia tai geras .
Atsakyti
0

a
augis
2008-06-02 11:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
galetu kandidatuoti Pravieniskiu rinkiminej apygardoje... :)
pasigirtu savo "darbeliais"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų