Landsbergis su JAV senatoriumi aptarė situaciją Rusijoje

Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis trečiadienį su JAV senatoriumi Richardu Durbinu aptarė situaciją Rusijoje ir regione.

Ministras pabrėžė regiono valstybių, Europos Sąjungos (ES) ir JAV veiksmų koordinavimo svarbą, siekiant sustabdyti represijas, žmogaus teisių pažeidimus Rusijoje, teigiama Užsienio reikalų ministerijos pranešime.

„Turime ne tik kalbėti apie žmogaus teisių padėtį Rusijoje, bet ir sutarti dėl konkrečios paramos Rusijos žmonėms“, – sakė G. Landsbergis.

Jis taip pat informavo, kad Lietuva svarsto galimybes taikyti nacionalines sankcijas Rusijos pareigūnams, atsakingiems už opozicionieriaus Aleksejaus Navalno įkalinimą, jeigu nebus įvestos naujos sankcijos ES lygiu.

Ministras JAV senatoriumi taip pat aptarė globalius iššūkius, Kinijos vaidmenį regione, pabrėžė, kad Lietuva sieks bendradarbiavimo su JAV Kinijos klausimu. G. Landsbergis  informavo apie Lietuvos ketinimą plėtoti glaudesnį prekybinį ir ekonominį bendradarbiavimą su Taivanu.


Rašyti komentarą...
I
Ir
2021-02-03 21:06:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu toks nori būti didvyris ministras tegul apsikeičia vietomis su navalnu
Atsakyti
-3

I
Ina
2021-02-03 22:51:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei abu toki gudrūs tai kodėl be vardų o kai dėl to kalinio tai nereikėtų mūsų ministrams sukti galvos ko nusipelnė tą ir gavo geriau pamastytų apie santykių su kaimynais gerinimą o ne mėtymą akmenų į daržą
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų