Landsbergis įvardijo svarbiausius būsimos koalicijos darbus: pradės nuo Covid-19 suvaldymo

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai įvardijo svarbiausius savo numatomus darbus artimiausiu metu. Tarp jų – Covid-19 pandemijos suvaldymas, Astravo atominės elektrinės blokada, nacionalinis susitarimas dėl švietimo ir kiti klausimai.

„Koronaviruso situacijos suvaldymas – tai, be abejonės, yra pirmasis prioritetas, kurio turėtų imtis Vyriausybė.

Peržiūrėtas ekonomikos DNR planas, nacionalinis sutarimas dėl švietimo, socialiai pažeidžiamiausių visuomenės grupių įgalinimas, sveikatos paslaugų prieinamumo kokybės užtikrinimas, absoliuti Astravo AE blokada, kokybiška ir efektyvi viešojo administravimo pertvarka, kuri yra reikalinga visiems anksčiau paminėtiems darbams įgyvendinti“, – vardino TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Jo teigimu, naujajai centro-dešinės koalicijai bus keliami aukščiausi skaidrumo ir politinės etikos standartai.

Parengs kovos planą

Savo ruožtu partijos sąrašo lyderė ir kandidatė į premjerus Ingrida Šimonytė įvardijo problemas, kurias mato dabartinėje kovoje su Covid-19 virusu.

„Yra labai aiškios kryptys, kuriose veikimas yra nepakankamas. Tiek duomenų rinkimo ir atskleidimo, tiek Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbo, tiek jau dabar ir pajėgumų gydymo įstaigose“, – žurnalistams sakė I. Šimonytė.

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį išsakė lūkestį, kad naujai išrinktas Seimas į valdžią turėtų ateiti su Covid-19 suvaldymo planu. I. Šimonytė patikina, kad tokį planą ketinama ruošti artimiausiu metu.

„Ketiname tą daryti, ketiname konsultuotis su ekspertais, mokslininkais, duomenų analitikais, procesų valdymo specialistais. Mes negalime pasirengti planą gruodžio 9-ai, būdami spalio 28 dieną. Stengsimės parengti tokį planą, kuris būtų kaip judantis taikinys – pagal situacijos plėtrą lengvai adaptuojamas ir lengvai įgyvendinamas“, – sakė kandidatė į premjerus.

Trečiadienį Seime vyko partijos Prezidiumo posėdis, kuriame konservatoriai aptarė politinę padėtį ir valdančiosios koalicijos formavimo principus ir artimiausio laikotarpio prioritetinius darbus.

Kaip žinia, valdančiąją koaliciją nusprendė formuoti trys daugiausiai mandatų Seime laimėjusios partijos: TS-LKD, Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija. Kartu šios partijos Seime turės 74 mandatus.


Rašyti komentarą...
I
Ina
2020-10-28 17:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulis nesuvaldė, o jie... atėjau ir suvaldžiau. Čia tai geras
Atsakyti
-8

L
Lina
2020-10-28 17:16:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senis Lietuva pardave sitas dar daugiau pridarys nesamoniu
Atsakyti
-14

O
Onute
2020-10-28 17:07:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponas Lanzbergi tu tik musneapvilk ir neparduok as taip bijau ,kolukiai isardyti Mazeikiu nafta parduota ,lita praradom nakas dar liko
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (42)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų