„Laisvė ir teisingumas“ žada tęsti Adamkaus politiką: keis mokesčius, leis civilinę partnerystę

Partija „Laisvė ir teisingumas“ savo rinkimų programoje sako ketinantys tęsti prezidento Valdo Adamkaus politiką. Partija žada skirti daug dėmesio individualiai dirbantiems specialistams, taikyti skirtingus PVM tarifus skirtingose srityse bei įteisinti civilinę partnerystę.

14

„Stipri šiuolaikinė valstybė – tai ne stipri valdžia. Tikroji šalies stiprybė remiasi ne valdžios prislėgtų žmonių paklusnumu, bet privačių piliečių iniciatyva, paremta susitarimu, gebėjimu derinti skirtingus interesus ir įsipareigojimus bendram labui“, – 1990 m. prezidento Valdo Adamkaus metiniame pranešime sakytą frazę žurnalistams antradienį citavo partijos pirmininko pavaduotojas Artūras Zuokas.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Laisvės ir teisingumas“ žada tęsti Adamkaus politiką: keis mokesčius, leis civilinę partnerystę

Konservatyvūs liberalai

„Laisvė ir teisingumas“ save vadina konservatyviais liberalais. Anot A. Zuoko, partija orientuojasi į centro-dešinė pažiūrų rinkėjus.

„Kaip liberalai, pabrėžiame individo laisvę, kuri mums yra pagrindinė vertybė. Taip pat norime priminti, kad esame už modernią liberalios demokratijos teisinę valstybę“, – žurnalistams kalbėjo A. Zuokas.

Konservatyvūs liberalai, kaip aiškino A. Zuokas laikosi konservatyvaus, krikščioniško požiūrio į santuoką.

„Tačiau sutinkame ir sieksime, kad įstatyme būtų įteisinta partnerystė ir tarp vienos lyties asmenų. Šitų grupių priešinti negalime“, – pridūrė A. Zuokas.

Mokesčių pokyčiai

Kalbėdamas apie partijos planus šalies ekonomikai, A. Zuokas sako, kad „Laisvė ir teisingumas“ išskiria laisvai samdomus darbuotojus, dirbančius pagal autorines sutartis, verslo liudijimus ar individualios veiklos pažymėjimus.

„Jie nėra gyvulių ūkis, kaip kažkas bando juos vadinti, o atvirkščiai – auganti darbuotojų dalis mūsų darbo rinkoje. Mes turime skatinti ir sudaryti mokestines paskatas bei galimybes, kad laisvai samdomi darbuotojai galėtų dirbti ir turėtų garantuotą ilgalaikę mokestinę politiką bei garbiną požiūrį į juos“, – teigė A. Zuokas.

REKLAMA

Partija taip pat palaiko skirtingus PVM tarifus skirtingiems produktams.

„Mes pasiruošę taikyti skirtingo dydžio PVM. Nekonkretizuosime, apie kuria temas kalbame. Tokiu būdu sieksime tam tikrų pokyčių tiek vartojime, tiek ekonomikoje“

A. Zuokas taip pat akcentavo, kad partija siūlo 0 proc. nekilnojamo turto mokesčio tarifą pagrindiniam gyvenamajam žmogaus būstui. Tačiau antrajam, trečiajam ir kitiems NT objektams būtų taikomas mokestis.


Rašyti komentarą...
P
Pumpurėlis
2020-09-08 15:43:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zuoką žmona paliko, tai prakalbo apie pedališką partnerystę. NE, tokių valerijošių nereikia.
Atsakyti
0

B
Beta
2020-09-08 15:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeimas reikia gerbti,kokia dar partnerystė.pats išsiskyrė,tai dabar skatina paleistuvystę.
Atsakyti
0

P
Pedoralai
2020-09-08 15:38:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vieni iš analinės skylės išlindo. Tikiuosi, rinkėjai juos į tą skylę atgal ir sustums.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų