• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Siaubinga nelaimė Panevėžyje. Dėl neužtraukto rankinio stabdžio riedėti pradėjęs krovininis automobilis rėžėsi į stotelę. Sužaloti joje buvę 2 vaikai.

Siaubinga nelaimė Panevėžyje. Dėl neužtraukto rankinio stabdžio riedėti pradėjęs krovininis automobilis rėžėsi į stotelę. Sužaloti joje buvę 2 vaikai.

REKLAMA

Ketvirtadienį, apie 14.52 val., gautas pranešimas, kad Panevėžio mieste, šalia Beržų ir J. Basanavičiaus g. sankryžos krovininis automobilis įvažiavo į viešojo transporto stotelę. Incidento metu sužaloti du vaikai, vienas iš jų prispaustas. Gelbėjant vaikai buvo sąmoningi.

Žinoma, kad vaikai išgabenti į Panevėžio ligoninę, medikai jų sužalojimus apibūdina kaip sunkius, jiems – politraumos. Kol kas nėra žinoma, ar dėl jų būklės jie bus pervežami į Kauno ar Vilniaus ligonines.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio m. greitosios medicinos pagalbos stočiai, Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui. 

REKLAMA
REKLAMA

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS sakė, jog įvykio vietoje dirbantys ugniagesiai gelbėtojai vieną nukentėjusįjį vadavo su hidrauline įranga.

REKLAMA

Panevėžio apskrities policijos atstovas Tadas Martinaitis tv3.lt sakė, kad abu vaikai jau perduoti medikams ir išvežti į ligoninę: „Galime patvirtinti, kad medikams vaikai perduoti sąmoningi. Bet jų būklės įvardyti negaliu.“

Anot jo, nelaimė, pirminiais duomenimis, nutiko, kai sunkiasvoris automobilis sustojo šalia tos vietos išsikrauti prekių ir vairuotojas paliko transporto priemonę neužtraukęs rankinio stabdžio. Būtent dėl to mašina nuriedėjo. Vilkiko vairuotojas – lietuvis.

REKLAMA
REKLAMA

Vaikai – gimnazijos mokiniai

Vaikai stovėjo stotelėje šalia Žemynos progimnazijos. Jie vilkėjo uniformas. Pirminiais duomenimis, vienas vaikas buvo nublokštas, o kitas pateko po vilkiko ratais. 

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis papasakojo daugiau apie partrenktus vaikus, papasakojo pats buvęs netoli įvykio vietos, stadione.

„Buvau stadione, kai išgirdau triukšmą, žmonės ėmė šaukti. Ta fūra tyliai tyliai ir privažiavo. Kai pribėgau, pamačiau partrenktus vaikus", – pasakojo direktorius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jis sako puolęs kalbinti vaikus, žmonės jau buvo iškvietę pagalbą, vienas jų net pasakė savo pavardę ir mamos telefoną.

Paaiškėjo, kad vaikai – kiek vyresni nei penktokai. Vieną pavyko lengviau išlaisvinti, kitas buvo labiau prispaustas.

Įvykio liudininkai spėja, kad vaikai sėdėjo stotelėje ir buvo užsiėmę telefonais, galbūt dėl to nepamatė artėjančio sunkvežimio.

nu ir glušė ta Ritka...
Reikia persaityti straipsni pries komentuojant.
Komentaras rašomas tik perskaičius ir suvokus straipsnį, o ne antraštę perskaičius.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų