sužaloti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sužaloti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sužaloti“.

Lapkričio 1-ąją Lietuvoje – daugiau nei pusšimtis avarijų: sužalota 11 žmonių

Lapkričio 1-ąją šalyje policija užfiksavo 57 eismo įvykius, devyniuose iš jų sužaloti žmonės. Kaip ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas, avarijose nukentėjo 11 žmonių, iš jų vienas nepilnametis.  Penkios avarijos užfiksuotos transporto priemonėms užvažiavus ant pėsčiojo. Apie 10.30 val. Klaipėdos rajone, Dreižių kaime, automobilio „Toyota“ vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu „Honda“ automobiliu.

Kuršėnuose per sprogimą sužeisti tu darbininkai

Antradienį Šiaulių rajone, Kuršėnuose, per sprogimą įmonėje nukentėjo du darbininkai. Anot Policijos departamento pranešimo, nelaimė įvyko apie 21 val. Plytinės skersgatvyje. Bendrovės gamybos patalpoje įvyko sprogimas, per jį sužaloti darbus vykdę du 1994 metais gimę vyrai. Jie dėl nudegimo paguldyti į ligoninę.  Įvykio aplinkybės tiriamos.
Kriminalai 2022-06-15

Prie Alytaus nuo kelio nuskriejo „Audi“ su 5 žmonėmis: 4 iš jų – ligoninėje

Sekmadienį, apie 12.08 val., Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie eismo įvykį. Pranešta, kad Alytaus rajone, Alytaus seniūnijoje,  Senojo Plento gatvėje ties Likiškėlių  kaimu lengvasis automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apvirto ant šono. Pirminiais duomenimis automobiliu važiavę  du  žmonės iškrito iš automobilio.
Kriminalai 2021-12-05

Vilniaus rajone į avariją pateko trys automobiliai, nukentėjo du žmonės

Vilniaus rajone pirmadienį į avariją pateko trys automobiliai, sužeisti du žmonės. Apie 13 val. 23 min. kelio Naujoji Vilnia-Rudamina-Paneriai 7 kilometre automobilis „VW Passat“, vairuojamas 60-mečio vyro, sukdamas į kairę, nepraleido ir susidūrė su priešais važiavusiu automobiliu „Škoda“. Pastarąjįį vairavo 24 metų jaunuolis. Po susidūrimo automobilis „Škoda“ atsitrenkė į sankryžoje stovintį automobilį „Mercedes Benz“, pranešė policija.
Kriminalai 2021-11-16

Kraupi avarija Panevėžyje: progimnazijos direktorius atpažino 2 sunkvežimio partrenktus mokinius

Siaubinga nelaimė Panevėžyje. Dėl neužtraukto rankinio stabdžio riedėti pradėjęs krovininis automobilis rėžėsi į stotelę. Sužaloti joje buvę 2 vaikai. Ketvirtadienį, apie 14.52 val., gautas pranešimas, kad Panevėžio mieste, šalia Beržų ir J. Basanavičiaus g. sankryžos krovininis automobilis įvažiavo į viešojo transporto stotelę. Incidento metu sužaloti du vaikai, vienas iš jų prispaustas. Gelbėjant vaikai buvo sąmoningi.

Panevėžyje susidūrus dviems automobiliams sužaloti trys žmonės

Penktadienio vakarą Panevėžyje susidūrus dviems automobiliams sužeisti trys žmonės. Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko 22.27 val. Pramonės gatvėje.
Kriminalai 2020-11-28

Sprogimų Turkijos fejerverkų gamykloje aukų skaičius išaugo iki 6, 114 žmonių sužeista

Sprogimų fejerverkų gamykloje šiaurės vakarų Turkijoje liepos 3-ąją aukų skaičius išaugo iki šešių, sužalojimų patyrė 114 žmonių, sekmadienį pranešė turkų leidinys „Hurriyet“, remdamasis Sakarijos provincijos gubernatoriumi Cetinu Oktay Kaldirimu. Anksčiau skelbta, jog sprogimai nusinešė keturių žmonių gyvybes, o dar beveik šimtas iš 186 šioje gamykloje Chendeko priemiestyje tuo metu dirbusiųjų patyrė sužalojimų. „Žuvusiųjų skaičius išaugo iki šešių.
2020-07-05

Per avariją Vilniaus rajone sužaloti šeši žmonės

Ketvirtadienį Vilniaus rajone susidūrus dviem automobiliams nukentėjo šeši žmonės. Anot Policijos departamento pranešimo, nelaimė įvyko apie 8 val. kelio Vilnius–Lyda 12-ajame kilometre.
Kriminalai 2020-02-07

Kėdainiu rajone apsivertė automobilis – keleiviai išvežti į ligoninę

Kėdainių rajone antradienį apsivertus automobiliui sužaloti du žmonės. Kelių policijos teigimu, nelaimė įvyko kelio Josvainiai-Pilsupiai-Krakės šeštajame kilometre. Važiuodamas šlapia kelio danga automobilį „Audi A4 Avant“ vairavęs 26 metų vyras jo nesuvaldė. Jaunas vyras kelio vingyje į dešinę įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, nuvažiavo nuo kelio ir, pirminiais duomenimis, kelis kartus vertėsi. Avarijos metu sužalotas vairuotojas ir 31-erių keleivė, jie išvežti į ligoninę.
Kriminalai 2020-01-08

Masinė avarija Vilniuje: susidūrė šeši automobiliai, vienas vairuotojas visiškai girtas

Vilniuje penktadienio vakarą susidūrė šeši automobiliai, per incidentą sužaloti trys žmonės, pranešė Bendrasis pagalbos centras.  Pranešimas apie įvykį A1 kelyje gautas 18 val. 3 min.  Paaiškėjo, kad šioje vietoje įvyko dvi avarijos. Iš pradžių susidūrė keli lengvieji automobiliai, per pirmąją avariją niekas nesužeistas. Ties avarijos vieta susidarė spūstis.
Kriminalai 2019-11-29
REKLAMA
REKLAMA

Siaubinga avarija Ukmergės rajone: sužaloti 8 žmonės, uždaromas eismas

Policijos pareigūnai šeštadienio vakarą pranešė apie siaubingą avariją Ukmergės rajone, kelio Ukmergė-Jonava-Kaunas 10 kilometre. Informuojama, kad susidūrė trys lengvieji automobiliai. Per šią avariją nukentėjo net aštuoni žmonės.  Pirminiais pareigūnų duomenimis, per avariją sužaloti keli nepilnamečiai asmenys. Į įvykio vietą buvo išsiųsti keturi greitosios pagalbos automobiliai ir trys policijos ekipažai. Įvykio vietoje bus visiškai uždarytas eismas A6 keliu.

Per savaitę avarijose sužeisti 55 žmonės

  Pastarąją savaitę per avarijas Lietuvoje buvo sužeisti 55 žmonės, vienas žmogus žuvo neblaivaus vairuotojo sukeltoje avarijoje.   Tarp sužeistųjų – 7 nepilnamečiai: 3 keleiviai, 3 pėstieji, 1 keturračio vairuotojas, pranešė Lietuvos kelių policijos tarnyba.
Kriminalai 2019-02-15

Pravieniškėse – kalinių kovos: sužeisti 6 nuteistieji

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje ketvirtadienio vakarą buvo sužeisti šeši nuteistieji. Manoma, kad juos sužalojo iš kitų pataisos namų perkelti nuteistieji. Kaip skelbia Kalėjimų departamentas, 1-ame sektoriuje apie 17.10 val. pareigūnai išgirdo sklindantį triukšmą iš 9-o ir 10-o nuteistųjų būrių laiptinės. Nedelsiant nuvykus į įvykio vietą, buvo pastebėti 10-o būrio trys nuteistieji bei 9-o būrio du nuteistieji su sužalojimo žymėmis.

Medikų rankose – penki sužaloti vaikai

Per pastarąją parą eismo įvykiuose šalyje įvyko 10 eismo įvykių, juose sužalota 12 žmonių, 5 jų – vaikai. Kaip informavo Kelių policijos tarnyba, daugiausia nepilnamečiai nukentėjo dėl savo neatidumo. 13.44 val., Vilniuje, Viršuliškių gatvėje namo kieme 13 metų berniukas neatsargiai išbėgo iš už stovinčių automobilių ir atsitrenkė į važiavusį automobilį „Volvo V70“, vairuojamą 67 metų vyro. Berniukas dėl sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę, jam suteikta medikų pagalba. 15.59 val.
Kriminalai 2018-05-03

Prancūzijos paplūdimyje – nerimą sukėlęs reginys

Per pastarąsias tris savaites mažiausiai dvylika sužeistų delfinų atplaukė į Prancūzijos paplūdimius prie Viduržemio jūros, įvykis vietos jūrininkystės pareigūnams kelia nerimą. Gyvūnai pasirodė pakrantėse Tulono regione, pirmadienį pranešime skelbia jūrininkystės policija, įvykį pavadinusi neįprastu fenomenu, dėl kurio pradėtas tyrimas.
2017-10-09

Skuodo rajone per sprogimą sužalotas vyras

Karinį paketą sugalvojęs pakrapštyti 53 metų vyras, gyvenantis Skuodo rajone, atsidūrė reanimacijoje, pranešė lrytas.lt. „Vyras kažką bandė išgauti, bet išgavo sprogimą. Vyras sunkiai nukentėjo, bet pašiūrė liko sveika“, – teigė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas. Gedrimų kaimo gyventojas nudegė apie 60 proc. kūno ir skubiai buvo išgabentas į reanimacijos skyrių. Kaip pranešė Policijos departamentas, nelaimė įvyko trečiadienį apie 15 val. 5 min.
Kriminalai 2015-08-06

Alytaus rajone ir Mažeikiuose du vyrus peiliais sužalojo moterys

Du vyrai iš Alytaus rajono ir Mažeikių šeštadienį paguldyti į ligonines dėl durtinių žaizdų pilve. Įtariama, kad juos sužalojo neblaivios moterys, pranešė policija. Pirmasis incidentas užfiksuotas ankstų šeštadienio rytą Alytaus rajono Pocelonių kaime. Įtariama, kad 1961 metais gimusį vyrą sužalojo šešeriais metais vyresnė moteris. Kiek vėliau apie panašų konfliktą policijai pranešta iš Mažeikių, kur bute peiliu, kaip įtariama, 1973 metais gimusi moteris sužalojo metais jaunesnį vyriškį.
Kriminalai 2015-07-19

Pirmąją Kalėdų dieną mirė prieš kelias dienas avarijoje sužalotas jaunuolis

Gruodžio 21 d. apie 4 val. 25 min. Radviliškio r., Šaukoto mstl., Šiaulėnų g., automobilis „Audi 80“, kurį vairavo neblaivus (1,64 prom. alkoholio), neturintis teisės vairuoti, 1997 m. gimęs jaunuolis, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu nukentėjo kartu važiavęs 1996 m. gimęs jaunuolis, kuris nuo sužalojimų gruodžio 25 d. ligoninėje mirė, ir 1995 m. gimęs jaunuolis, kuris gydomas ambulatoriškai.
Kriminalai 2014-12-26

Kaukėti jaunuoliai sužalojo ir apiplėšė jauną moterį

Gruodžio 14 d. apie 22 val. 25 min. Vilniuje, Rygos g., trys kaukėti jaunuoliai peiliu sužalojo 1990 m. gimusią moterį ir nuo peties nupjovė ir pagrobė rankinę su įvairiais daiktais. Nukentėjusioji dėl durtinės žaizdos krūtinėje gydoma ambulatoriškai. Materialinis nuostolis - 2512 litų.
Kriminalai 2014-12-16

Joniškio kriminalistai nustatė eismo įvykį sukėlusį ir iš jo pasišalinusį vyrą

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl 2014 m. spalio 16 dieną Joniškio rajone įvykusio eismo įvykio, kuriame lengvasis automobilis kliudė ir sužalojo tuo pačiu keliu važiavusią 35 metų dviratininkę. Vairuotojas, parvežęs sužalotą moterį namo, apie avariją policijos pareigūnams nepranešė ir, nepalikęs jokių kontaktinių duomenų, išvažiavo.
Kriminalai 2014-10-22

Į ligoninę pateko gatvėje Šiauliuose sužalotas vyriškis

Rugpjūčio 28 d. apie 17 val. 35 min. Šiauliuose, S. Dariaus ir S. Girėno g., nenustatyti asmenys aštriu daiktu sužalojo 1969 m. gimusį vyrą, kuris dėl durtinės žaizdos kakle paguldytas į ligoninę.
Kriminalai 2014-08-29

Išgertuvių metu peiliu sužalotasis – į ligoninę, įtariamasis – areštinėn

Rugpjūčio 21 d. apie 10 val. Alytuje, A. Jonyno g., bute, vyriškis išgertuvių metu peiliu sužalojo 1964 m. gimusį vyrą, kuris dėl durtinės žaizdos kojoje paguldytas į ligoninę. Įtariamasis neblaivus (1,38 prom. alkoholio) G. Ž. (gimęs 1970 m.) uždarytas į areštinę.

Miško kirtavietėje rastas jauno vyro kūnas

Rugpjūčio 20 d. apie 16 val. 30 min. Ignalinos r., Kazokinės k., miško kirtavietėje, rastas medžių pjovimo darbus atlikusio darbininko, 1987 m. gimusio vyro, kūnas. Įtariama, kad vyrą galėjo sužaloti nulūžusi ir nukritusi ąžuolo šaka.
Kriminalai 2014-08-21

Neblaivi moteris peiliu sužalojo sugyventinį

Rugpjūčio 2 d. apie 20 val. Jonavos r., Gaižiūnų geležinkelio stotyje, Geležinkelio gatvėje esančio namo kieme, moteris peiliu sužalojo sugyventinį (gimusį 1961 m.), kuris dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas į ligoninę. Įtariamoji neblaivi (0,73 prom. alkoholio) sugyventinė (gimusi 1941 m.) uždaryta į areštinę.
Kriminalai 2014-08-03

Pajūryje staiga kilus vėjui sužaloti keli žmonės

Ketvirtadienį Palangos pajūryje staiga kilus vėjui sužaloti keli žmonės. Kaip BNS sakė Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas, stiprus vėjas pakilo netikėtai ir tęsėsi dvi minutes, į 7–8 metrų aukštį keldamas įvairius daiktus, tarp jų – batutą. Pasak gelbėtojo, smarkiai nukentėjo mergaitė, kuri išvežta reanimuoti į Klaipėdą. Dar vienam vyrui sutrenkta galva, moteriai – sulaužyti šonkauliai. Vėjas nurimo taip pat staiga kaip ir prasidėjęs.
Lietuva 2014-07-24

Tauragės rajone – mirtimi pasibaigęs konfliktas

Liepos 20 d. apie 3 val. Tauragės r., Gelgaudiškės k., Kryžkalnio g., name, kilus konfliktui, vyriškis aštriu daiktu į kaklo sritį mirtinai sužalojo kitą vyrą (gimusį 1982 m.). Įtariamasis, gimęs 1975 m., ieškomas.
Kriminalai 2014-07-21

Per išgertuves miške moteris sužalojo dukrą

Liepos 5 d. apie 16 val. 35 min. Kelmės r., Spaudžių k., miške, per išgertuves neblaivi L. L. (gimusi 1970 m.) peiliu sužalojo dukrą I. L. (gimusią 1989 m.), kuri dėl durtinių žaizdų pilve ir nugaroje paguldyta į ligoninę. L. L. uždaryta į areštinę.
Kriminalai 2014-07-06

Po susidūrimo kaktomuša, gelbėtojai iš sumaitotų automobilių vadavo įstrigusius žmones

  kaunas.kasvyksta.lt Antradienio pavakarę šalia Kleboniškio miško įvyko skaudi avarija. Jos metu sužaloti net trys žmonės, du iš jų nukentėjo itin stipriai. Pirminiais duomenimis, eismo nelaimė įvyko apie 16:30 val, kai automobilio „Seat Toledo“ vairuotojas, važiuodamas nuo Jonavos gatvės, prieš atlikdamas posūkį į kairę, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešinga kryptimi nuo Kleboniškio važiavusia „Audi Q7”, vairuojama moters.
Kriminalai 2014-06-17

Neįtikėtinas elgesys: piktadarys peršovė šiaulietės išskirtinės veislės katę

Šiaulių policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Moteris pasiskundė, kad kažkas oriniu šautuvu sužalojo jos katę. Augintinį teko užmigdyti. Pareiškėja nurodė, kad incidentas įvyko praėjusį trečiadienį Šaltalankių gatvėje tarp 19 ir 22 val. Namo kieme buvusią Meino meškėno veislės katę sužalojo nenustatytas asmuo. Augintinio šeimininkė I. M. (gim. 1973 m.) kreipėsi į veterinarijos gydytojus.
Kriminalai 2014-06-17

Moteris išliejo pyktį ant buvusio sutuoktinio

2014-05-09 apie 21.00 val. Lazdijų r. sav., gyvenamoje sodyboje, kambaryje konflikto metu D. M. gimusi 1954m., gyv., Kazlų Rūdos sav., stiklinės vazos šuke, sužalojo veidą savo buvusiam vyrui S. M. gimusiam 1947m., gyv., Lazdijų r. sav., kuris Lazdijų ligoninėje operuotas ir paguldytas į chirurginį skyrių.
Kriminalai 2014-05-11

Vairuotojas partrenkė ir mirtinai sužalojo dviratininką

 Balandžio 27 d. apie 13 val. 24 min. Jonavos r., Girininkų II k., automobilis „VW Golf“, kurį vairavo D. M. (gimęs 1994 m.), išvažiavo į priešingą eismo juostą ir partrenkė bei mirtinai sužalojo kelkraščiu dviračiu važiavusį P. L. (gimusį 1944 m.). Automobilio vairuotojas uždarytas į areštinę.
Kriminalai 2014-04-28

Po dūrio peiliu – į ligoninę, neblaivus įtariamasis – areštinėn

 Balandžio 22 d. apie 11 val. Kaune, Miško g., prie namo, sandėliukuose, vyriškis peiliu sužalojo I. V. (gimusią 1980 m.), kuri dėl durtinės žaizdos pilve paguldyta į ligoninę. Įtariamasis neblaivus (3,55 prom. alkoholio) G. J. (gimęs 1966 m.) uždarytas į areštinę.
Kriminalai 2014-04-23

Generalinėje prokuratūroje siautėjo agresyviai nusiteikęs vyriškis

  Nestabilios būsenos jaunas vyras antradienį užpuolė Generalinės prokuratūros apsaugos darbuotoją. Vėliau policija pranešė, kad 25 metų vyras perduotas psichiatrų globai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pasak prokuratūros pranešimo, apie 10.30 val., į Generalinę prokuratūrą atvykęs maždaug 25 metų amžiaus vyras netikėtai pabandė jėga patekti į saugomas vidines prokuratūros patalpas ir užpuolė jo į vidų nepraleidusį apsaugos darbuotoją.

Tragiškos Velykos: mirtiną šūvį į žentą paleidęs uošvis rastas negyvas

Šv. Velykų rytas Palangoje gyvenančiai šeimai tapo tragedija. Kaip teigiama policijos pranešime, apie 10 val. 55 min. Palangoje, Šventojoje, Ošupio take, P. S. (gimusio 1945 m.) ūkiniame pastate kilusio ginčo metu namo šeimininkas, iššovęs iš nenustatyto ginklo, sužalojo žentą A. J. (gimusį 1966 m.), kuris dėl šautinių žaizdų galvoje ir krūtinėje buvo paguldytas į Klaipėdos ligoninę. Vėliau ūkiniame pastate su šautine žaizda galvoje rastas šeimininko R. S. kūnas.

Į Lietuvą gydyti atvežtas ukrainietis R. Melnykas: mušė „Berkut“

Į Lietuvą atvežtas nukentėjęs protestuotojas iš Ukrainos Rostislavas Melnykas sako, kad jį sužalojo specialiosios paskirties milicijos „Berkut“ pareigūnai. „Mušė „Berkut“, išmetė mane iš mašinos, visi jie buvo su kaukėmis, veidų nemačiau“, – trečiadienį brifinge Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje sakė R.Melnykas. Jam sulaužyta ranka, sužaloti plaučiai. 23 metų jaunuolis pasakojo, jog „Berkut“ pareigūnų jų automobilis su penkiais žmonėmis buvo užpultas sausio 23 dieną.
2014-01-29

Smurtauja ne tik vyrai

Sausio 21 d. apie 22 val. 20 min. Jurbarke, Kauno g., savo bute, D. D. (gimusi 1977 m.) ginčo metu peiliu sužalojo neblaivų (2,24 prom. alkoholio) vyrą T. D. (gimusį 1980 m.), kuris dėl durtinės žaizdos petyje stebėti paguldytas į ligoninę. Neblaivi (1,13 prom. alkoholio) D. D. apklausta.

Panevėžyje per konfliktą sužaloti trys jaunuoliai

Lapkričio 17-osios naktį, apie 4 val. 40 min., Panevėžyje, Molainių gatvėje, du jaunuoliai sumušė bei aštriu daiktu sužalojo tris asmenis. Medikų pagalbos prireikė 30-mečiui A. M. (durtinė sėdmenų žaizda), 23 metų T. O. (durtinė rankos žaizda) ir 27-erių P. J. (sumušta koja). Visi jie yra gydomi ambulatoriškai. Policijos pareigūnai nustatė ir sulaikė du įtariamuosius.
Kriminalai 2013-11-18

Kauno rajone peiliu sužaloti du 19-mečiai

Trečiadienio vakarą, apie 21 val. 15 min., Kauno r., Girionių kaime, Liepų gatvėje esančiame bendrabutyje asmuo peiliu sužalojo 19-metį E. L. (durtinė kojos žaizda) ir jo bendraamžį L. T. (durtinės rankos bei kaklo žaizda). Nukentėjusieji dėl patirtų sužalojimų buvo paguldyti į ligoninę. Įtariamasis neblaivus (2,78 prom. alkoholio) 34 metų N. S. uždarytas į areštinę.
Kriminalai 2013-11-14

Liežuvio nelaikęs „Mavericks“ savininkas bei vaiką sužalojęs treneris nubausti 110 tūkst. bauda

Dalaso „Mavericks“ komandos savininkas Marcas Cubanas ir vyriausiasis treneris Rickas Carlisle'as kartu turės paploninti piniginę iš viso 110 tūkst. JAV dolerių. Šiaurės Amerikos Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) nubaudė čempionus už neleistinus veiksmus. M.Cubanas nubaustas 75 tūkst. pinigine bauda už viešą teisėjų kritiką, o R.Carlisle'ui 35 tūkst. JAV dolerių atsiėjo kamuolio spyris į tribūnas.
2012-02-04

Į vasarą – su gedulo ir kančios nuotaikomis

Pastarosiomis dienomis pasipylė atvejų, kai nukentėjo vaikų, moksleivių. Nepilnamečius žalojo bendramoksliai, tėvai, persekiojo nesėkmės leidžiant laisvalaikį. Būta ir mirtinų tragedijų. Spąstai mašinoje Jauna šeima Piepalių kaime (Kauno r.) staiga neteko savo vienturčio sūnelio Rido (5 m.). Kaltinti tėvus mažylio nepriežiūra būtų per žiauru, nes jiems atrodė, kad vaikas paliktas saugiai. Šiaip ar taip, lemiamą akimirką šalia berniuko nieko nebuvo.
Į viršų