krovininis automobilis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krovininis automobilis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krovininis automobilis“.

Automagistralėje nuo kelio nulėkė „Maximos“ krovininis automobilis

Automagistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda nuo kelio nuvažiavo prekybos tinklo „Maxima“ krovininis automobilis. Avarija įvyko netoli Žadvainių kaimo. Pirminiais duomenimis, nukentėjusiųjų nėra.  Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai. Atvykusi techninė pagalba bando ištraukti sunkvežimį iš griovio.

Radinys nelegalius migrantus vežusiame mikroautobuse nustebino net visko mačiusius pareigūnus

Pareigūnai gavo informaciją, kad gabenami nelegalūs pabėgėliai. Tikrinant vieną automobilį – pralėkė kitas. Beatodairiškai ir grėsmingai mikroautobusas lėkė iki lemtingo posūkio.  Policija gavo informaciją apie galimus nelegalų vežėjus. Apytiksliai nurodytos dviejų automobilių markės bei valstybinių numerių ženklai. Vienas registruotas Lenkijoje, kitas Latvijoje.
2023-10-27

Utenos rajone krovininis automobilis rėžėsi į namą

Penktadienį, apie 08:54 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Utenos r. sav., Leliūnų sen., Leliūnų mstl. krovininis automobilis atsitrenkė į namą.

Kraupi avarija Panevėžyje: progimnazijos direktorius atpažino 2 sunkvežimio partrenktus mokinius

Siaubinga nelaimė Panevėžyje. Dėl neužtraukto rankinio stabdžio riedėti pradėjęs krovininis automobilis rėžėsi į stotelę. Sužaloti joje buvę 2 vaikai. Ketvirtadienį, apie 14.52 val., gautas pranešimas, kad Panevėžio mieste, šalia Beržų ir J. Basanavičiaus g. sankryžos krovininis automobilis įvažiavo į viešojo transporto stotelę. Incidento metu sužaloti du vaikai, vienas iš jų prispaustas. Gelbėjant vaikai buvo sąmoningi.

Varėnoje susidūrė krovininis ir lengvasis automobiliai

Pirmadienį Varėnos miesto sankryžoje susidūrė krovininis ir lengvasis automobiliai. Pranešimas apie įvykį gautas pirmadienio rytą 7 val. 56 min, pranešė Bendrasis pagalbos centras. Automobiliai susidūrė Varėnos mieste, Vytauto ir Miškininkų gatvių sankryžoje. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, buvo apgadintos transporto priemonės. Abu vairuotojai buvo blaivūs.
Kriminalai 2021-08-30

Girtas krovininio automobilio vairuotojas mėgino išsisukti: policininkui bruko 50 eurų

Neblaivus krovininio automobilio vairuotojas Kalvarijos savivaldybėje bandė papirkti policininką. Ketvirtadienį, apie 10 val. 20 min., kelio Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 98-ame kilometre buvo sustabdytas vairuotojas. 50-mečiui vairuotojui buvo nustatytas daugiau nei 2 promilių girtumas, pranešė policija. Siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, vairuotojas Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnui davė 50 eurų kyšį.
Kriminalai 2021-08-27

Kraupi avarija prie Vilniaus – jaunuolis neteko rankos: paaiškėjo, kad jis neturėjo teisės vairuoti

Naktį prie Vilniaus 20-metis su „Audi“ rėžėsi į vilkiką, lengvasis automobilis apvirto. Per avariją „Audi“ vairuotojui nutraukta ranka. Aiškėja, kad vaikinas neturėjo teisės vairuoti automobilio, be to, greičiausiai važiavo techniškai netvarkingu automobiliu. Minsko plente, Vilniaus pašonėje, specialiųjų tarnybų švyturėlių jūra. Nemėžyje atsitrenkęs į vilkiką  DAF apvirto „Audi A3“. Pranešta, kad vairuotojas per avariją neteko rankos – vaikštinėja avarijos vietoje jos ieškodamas.

Pasvalio rajone krovininis automobilis prispaudė vyrą

Ketvirtadienį Pasvalio rajone esančiame Kraštų kaime krovininis automobilis prispaudė vyrą, pranešė Panevėžio apskrities policija. Nelaimė prieš vidurdienį įvyko Saulės gatvėje, kai 1963 metais gimęs krovininio „Mercedes-Benz“ automobilio vairuotojas, stumdamasis atbuline eiga ir norėdamas apsisukti, nesilaikė saugaus atstumo ir galine kaire automobilio puse atsitrenkė į šalikelėje augančius medžius bei prispaudė automobilio gale, kairėje pusėje ant krovininio automobilio pakopos, stovėjusį vyr...
Kriminalai 2020-02-14

Vilniuje krovininis „MAZ“ partrenkė dviratininką – jis ligoninėje

Trečiadienio rytą vilniečius sukrėtė skaudi nelaimė. Policija praneša, kad Eišiškių pl. sunkvežimis partrenkė dviračiu važiavusį žmogų.  Pranešama, kad Vilniuje krovininis automobilis „Maz 533731“, vairuojamas pusamžio vyro, partrenkė ta pačia kryptimi dviračiu važiavusį jauną vyrą. Dviratininkas dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į Vilniaus ligoninę.
Kriminalai 2019-06-20

Per susidūrimą su krovininiu automobiliu nukentėjo du žmonės

Panevėžio rajone šeštadienį per eismo įvykį apgadintos trys transporto priemonės, sveikatos sutrikimų patyrė du žmonės, praneša Panevėžio apskrities policija. 16 val. 38 min. kelyje Panevėžys–Šiauliai krovininis automobilis „MAN“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu jam iš kairės pusės važiuojančio automobilio „Hyundai“ su priekaba, pakrauta mediena, ir su juo susidūrė. Abu vairuotojai buvo blaivūs. Ligoninėje „Hyundai“ vairuotojui nustatytas krūtinės ląstos sumušimas.
REKLAMA
REKLAMA

Kėdainius sudrebino kraupios mirtys: pareigūnus atvedė baisūs ženklai

 Savaitgalį Kėdainiuose rasti du negyvi žmonės. Vyriškis rastas negyvas automobilyje, o garbaus amžiaus moteris – savo namuose. Praėjusį penktadienį apie devintą valandą ryto Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Pramonės gatvėje, prie cukraus fabriko, runkelių pridavimo aikštelėje stovi krovininis automobilis, kurio vairuotojas guli ant vairo, nejuda. Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, medikai ir ugnaigesiai.

Vilniaus pakraštyje – sudėtinga avarija

Ketvirtadienį po pietų pranešta, kad Vilniaus pakraštyje susidūrė du krovininiai automobiliai. Į įvykio vietą buvo kviečiami ir gelbėtojai, bet jų pagalbos neprireikė. Pranešama, kad nelaimė įvyko Balžio gatvėje. Abi transporto priemonės važiavo į Nemenčinės plento pusę – į anglis vežusio krovininio automobilio galą trenkėsi techninės pagalbos automobilis. Nuo smūgio anglis vežęs automobilis nuskriejo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Jo vairuotojui medikų pagalbos neprireikė.
Kriminalai 2018-02-15

Prie Alytaus – pavojinga avarija

Ketvirtadienį po pietų gautas pranešimas, kad netoli Alytaus įvyko pavojingas eismo įvykis. Šiandien apie 15 val. 30 min. maždaug 20 km nuo Alytaus, važiuojant Vilniaus kryptimi susidūrė automobilis "VW Transporter" ir krovininis automobilis "Iveco". Šiuo metu eismo įvykio aplinkybes aiškinasi Alytaus apskr. VPK pareigūnai.
Kriminalai 2017-10-25

Nesaugus greitis tapo prakeiksmu krovininio automobilio vairuotojui

Alytuje ketvirtadienį apvirto krovininis automobilis, per avariją susižalojo vairuotojas. Eismo nelaimė įvyko 14.24 val. kelyje Alytus–Daugai, pranešė policija. Krovininį automobilį „Iveco ML75E15“ vairavęs 50 metų vyras, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio. Mašina atsitrenkė į kelio atitvarus ir kelis kartus virto į griovį. Dėl daugybinių sužalojimų vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę.
Kriminalai 2016-09-23

Panevėžyje krovininis automobilis atsitrenkė į nėščios moters vairuojamą automobilį

Panevėžyje penktadienį krovininiam automobiliui atsitrenkus į lengvąjį automobilį, nėščia vairuotoja paguldyta stebėjimui į Panevėžio ligoninės akušerijos skyrių. Kaip šeštadienį pranešė Panevėžio policija, penktadienį 12.23 val.
Kriminalai 2016-02-06

Kėdainiuose – gyvybę nusinešusi kraupi avarija

2015-03-31 apie 11.40 val. Kėdainiuose, Pramonės g. važiavo krovininis automobilis „MAN“, vairuojamas 1975 m. gimusio vyro, kuris, pirminiais duomenimis, sukdamas į kairę, į Cukraus g., (į šalutinį kelią), nepraleido tiesiai važiavusio automobilio „Opel Astra“, vairuojamo 1983 m. gimusio vyro, kuris neturi teisės vairuoti transporto priemonės. Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Opel“ vairuotojas. Krovininio automobilio „MAN“ vairuotojas, pirminiais duomenimis, blaivus, paimtas kraujas tyrimui.
Kriminalai 2015-03-31

Savanorių prospekte Vilniuje susidarė spūstys

Sostinės policija informavo, kad Vilniuje, Savanorių pr. 129, susidarė didelė automobilių spūstis dėl gatvėje sugedusio krovininio automobilio. Pareigūnai prašo vairuotojų pasirinkti kitą važiavimo maršrutą.

Vilniaus pakraštyje – siaubinga avarija

 Didžiulės spūstys Vilniaus pakraštyje susidarė šiandien vidurdieny – kelias buvo paralyžiuotas avarijos. Pirminiais duomenimis, susidūrė du automobiliai: „Toyota Avensis“ ir krovinis automobilis. Eismo įvykio metu sužaloti transporto priemonių vairuotojai.
Kriminalai 2014-04-22

Bus tikrinamas sunkvežimių degalų kiekis

Muitinės departamentas, prie LR Finansų ministerijos pradeda taikyti muitinės procedūrą, kuri leis tikrinti ir stebėti į Lietuvą įvažiuojančių ir išvažiuojančių krovininių automobilių degalų kiekį. Nuo 2014 m. vasario 14 d., 9 val., visuose pasienio tarptautiniuose autokelių muitinės postuose muitinės pareigūnai gali reikalauti iš krovininių transporto priemonių vairuotojų raštu deklaruoti įvežamus degalus, esančius transporto priemonės kuro talpyklose.
2014-02-13

Krovininio automobilio kabinoje rastas Rusijos piliečio lavonas

Marijampolėje, krovininio automobilio kabinoje, rastas 44-erių metų Rusijos piliečio lavonas. Policija praneša, jog vyro kūnas su nubrozdinimais petyje bei, galimai, nudegimais veide rastas ketvirtadienį Gėlyno gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, krovininio automobilio "Volvo FH" kabinoje.
Kriminalai 2013-01-04

Kitą savaitę policija tikrins krovininius automobilius ir autobusus

Liepos 23-29 dienomis Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, policijos pareigūnai vykdys krovininių automobilių ir autobusų vairuotojų kontrolę. Tai Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) šiais metais inicijuota penktoji saugaus eismo akcija.

Lietuvos policija ieško dingusių ukrainiečių

Atvykę į Marijampolės automobilių turgų Ukrainos piliečiai dingo pakeliui į Kazachstaną. Į Marijampolės miesto policiją kreipėsi dviejų Ukrainos bendrovių atstovai, prašydami padėti surasti tolimųjų reisų vairuotojus, gabenančius automobilius iš Lietuvos į Kazachstano Aktiubinsko miestą. Pirminiais duomenimis, vairuotojai, važiavę krovininiais automobiliais „Iveco“ ir „Mercedes Benz“, pakeitė maršrutą. Ar jie tai padarė savavališkai ar jėga, aiškinamasi.

Mįslingoje avarijoje – trys žuvę klaipėdiečiai

Kovo 17-osios naktį, apie antrą valandą, Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje (Marijampolės apskr.) įvyko iškart trijų žmonių gyvybe pražudžiusi eismo nelaimė.
Į viršų