Kontrolierė užrūstino Seimo pirmininką: į darbą – su kelių mėnesių dukrele

21 amžiaus kova už lygias teises baigėsi darbe auginamu kūdikiu. Su 4,5 mėnesių dukryte kasdien į kabinetą keliauja lygių galimybių kontrolierė. Ji sako, kad kitos išeities neliko, nes Seimo pirmininkas ir Seimo valdyba nusprendė ne visos darbo dienos jai neskirti. Valstybės pareigūnė kalba apie aiškią diskriminaciją. O Seimo pirmininkas pataria pagalvoti apie vaiko teises, kai jis auga darbe.

Bet taip dirbti kontrolierė nusprendė ne tik dėl to, kad dukros niekam kitam palikti nenori ir negali. Tai ir principinis jos sprendimas. Dar būdama nėščia kontrolierė Seimo primininkui užsiminė, kad norėtų į darbą grįžti ne pilnai darbo dienai. Bet jau tada pamatė ne kokią jo reakciją.

Praėjus nėštumo ir gimdymo atostogoms Skardžiuvienė paprašė leidimo grįžti į darbą ne pilnam etatui. Bet Seimo valdyba savo sprendime aiškiai parašė, kad ne visos darbo dienos kontrolierei neskiria. Skardžiuvienė aiškina, kad tai – diskriminacija.

Seimo pirmininkas tikina, kad mažiau nei visą normalią darbo dieną dirbti tokiose pareigose būtų negerai. Nes tokia kontrolierė – viena visoje Lietuvoje, o jos darbo krūviai dideli.

REKLAMA

Skardžiuvienė aiškina,kad tokią situaciją, kai kontrolieriaus pareigas einanti moteris negali derinti vaiko priežiūros ir darbo, būtina keisti. Pirmininko komanda aiškina, kad Seimo valdyba kontrolierei tik patarė, o apsispręsti dėl darbo ne visą darbo dieną gali ji pati. Tik kontrolierė sako, kad tokio paaiškinimo iki šiol ji nebuvo gavusi. Todėl galimybe greičiausiai pasinaudos.  


Rašyti komentarą...
V
Vika
2017-12-13 07:56:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įsivaizduoju, kaip aš, dirbdama, ligoninèje atsivežu į darbą kelių mėnesių vaiką......puikų darbeli turite ponia lygių galimybių atstove !!!! Nežinau ką tamsta norėjote įrodyti, bet prašovėte labai stipriai pro šalį....
Atsakyti
-8

j
jolata
2017-12-13 08:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka tuom norite irodyti kontroliere .tai gal visoms mamoms reikia gryzti i darbus su kudikiais.gerai padirbetumem.ziauriai prajuokino.sedek namie ir priziurek kudiki o nevaidink darboholikes.
Atsakyti
-4

m
mama
2017-12-13 10:22:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
as irgi tokio darbo noreciau, kad ir dirbt ir vaika ziuret galeciau...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų