Nuo Pagėgių pasieniečių sprukęs visureigio vairuotojas įlėkė į užšalusį ir apsnigtą melioracijos griovį. Prie sienos su Rusija likimo valiai paliktą mašiną sugebėjo ištraukti tik galingas traktorius.

Penktadienio naktį VSAT Viešvilės užkardos mobilusis patrulis pastebėjo Pagėgių savivaldybės keliu Sokaičiai – Vėžininkai važiuojantį įtartiną automobilį be šviesų.

Pasieniečiams pradėjus vytis už maždaug kilometro pastebėtą transporto priemonę, jos vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo Vėžininkų kaimo link. Užfiksuota, kad tai visureigis „Nissan Terrano“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais.

Vėžininkų kaimo prieigose bėglys nesuvaldė automobilio, nuslydo nuo kelio ir nulėkė į užšalusį ir apsnigtą melioracijos griovį. Tolėliau buvusiems pasieniečiams privažiavus prie įlūžusio ir iš dalies apsemto visureigio, jo vairuotojas jau buvo spėjęs pasislėpti.

Automobilį iš griovio pavyko išvilkti tik pasitelkus itin galingą traktorių.

Visureigyje pasieniečiai aptiko 20 dėžių cigarečių „Jing Ling“. Visi 10 tūkst. pakelių rūkalų buvo paženklinti rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Dėl kontrabandos VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Visureigis ir rastos cigaretės laikinai saugomi Viešvilės užkardoje.

VSAT nuotraukos


Rašyti komentarą...
Z
Zinau,
2010-03-01 12:07:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ko nutylit kontriko duomenis,taigi ir masina zinoma ir svarbiausia vairuotojas,juokdariai,sakys nepagautas ne kontrikas,galiu ir numeri ideti,ko cia slepiate.
Atsakyti
0

m
me
2010-03-01 12:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
absoliutus nevykelis...
Atsakyti
0

a
agne
2010-03-01 13:21:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
prastai čia pasielgė bėglys,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų