Konservatorių kandidatai per antrąjį turą tikisi mažiausiai 20 mandatų

Vilniuje, Lukiškių aikštėje, iš anksto balsuoti pirmadienį po pietų atvykę konservatorių kandidatai tiki savo partijos narių sėkme Seimo rinkimų antrame ture ir ragina žmones balsuoti. Jie tikisi, kad per antrąjį turą pavyks laimėti mažiausiai 20 mandatų.

„Tikimės geriausių rezultatų, bet svarbu ateiti, balsuoti. Žmonių rankose – mūsų valstybės ateitis“, – žurnalistams sakė viena partijos lyderių Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Ji antrame ture sostinės Pilaitės-Karoliniškių apygardoje varžosi su premjeru, „valstiečių“ sąrašo lyderiu Sauliumi Skverneliu.

Konservatorių kandidatė atsargiai vertina savo galimybes, pergalę prieš Vyriausybės vadovą ji vadintų visos komandos sėkme.

„Aš manau, kad tai ne vien mano, bet ir komandinės, mūsų politinės bendruomenės galimybės. Manau, kad žmonės iš dalies pasirinko kryptį išsakydami savo preferencijas pirmame ture, telieka tai užtikrinti“, – teigė konservatorių kandidatė.

„Premjeras, aišku, stiprus kandidatas – nieko negali sakyti. Žmogus ketverius metus daręs vienokius ar kitokius darbus, turintis didžiulį žinomumą, bet aš labai tikiu mūsų komandos sėkme“, – pridūrė ji.

Vilniaus Justiniškių-Viršuliškių apygardoje kandidatuojantis Paulius Saudargas sakė, kad žmonės jau per pirmąjį turą parodė, kad nori permainų.

„Ko daugiau gali tikėtis? Pergalės. Pirmas turas parodė, kad žmonės nori permainų“, – žurnalistams sakė Seimo narys.

Jo varžovė antrajame ture – Laisvės partijos kandidatė Brigita Guobė, tačiau pats politikas balsuoja Naujosios Vilnios apygardoje.

P. Saudargo teigė su potencialiais centro-dešinės koalicijos partneriais – Laisvės partija ir Liberalų sąjūdžiu – pirmiausia matantis ne takoskyras, o tai, kas jungia.

Jis pridūrė, kad partija šiemet turi „istorinį šansą“ laimėti rinkimus ir antrame ture užsitikrinti dar mažiausiai 20 mandatų.

REKLAMA

„Tikrai labai daug yra mūsų vienmandatininkų. Ten, kur yra stiprus pirmavimas, manau, kad laimėsime. Manau, kad apie 20 galime laimėti“, – teigė P. Saudargas.

Konservatorių kandidatas sostinės Senamiesčio–Žvėryno apygardoje Mykolas Majauskas tvirtino balsuosiantis už tokią Lietuvą, kurioje premjerė bus konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė.

Į antrąjį Seimo rinkimų turą, vyksiantį spalio 25 dieną, pateko 54 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatai.

Per pirmąjį turą Seimo nare išrinkta šios partijos kelta kandidatė I. Šimonytė.


Rašyti komentarą...
N
NIEKADA
2020-10-19 15:39:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebalsuosiu uz konservatorius-Lietuvos zmoniu skurdintojus......
Atsakyti
-2

B
Balsas už mūsų laisvę
2020-10-20 13:55:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesvarbu už ką balsuoti - svarbu prieš LŽVS..
Nusibodo draudimai,ribojimai,baudimai,gasdinimai ir nuolatinis psichologinis teroras.
Te nueina užmarštin pagiežingi ir nagli žmogaus laisvių mindytojai ir šiaip vogėjai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų