Opozicinės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) taryba sekmadienį patvirtino galutinius kandidatų vienmandatėse ir daugiamandatėje apygardose sąrašus, taip pat 200 puslapių apimties partijos programą.

„Tikimės, kad kitame Seime būsime didžiausia frakcija“, - sekmadienį žurnalistams sakė TS-LKD kandidatų sąrašo pirmuoju numeriu įrašytas partijos lyderis Andrius Kubilius.

Kai kurie TS-LKD nariai kritikavo partijos skyriuose vykusį reitingavimą, užsimindami ir apie kai kuriuose skyriuose buvusius susitarimus, „pakeliant“ į sąrašo viršų kai kurių skyrių vadovus.

Po kelias valandas užtrukusių kalbų ir diskusijų galiausiai TS -LKD sąrašas patvirtintas didžiąja balsų persvara.

TS-LKD sąrašo pirmajame dvidešimtuke: A.Kubilius, Valentinas Stundys, Rasa Juknevičienė, Jurgis Razma, Irena Degutienė, Arvydas Vidžiūnas, Paulius Saudargas, Rimantas Dagys, Audronius Ažubalis, Gintaras Songaila, Emanuelis Zingeris, Česlovas Stankevičius, Stasys Šedbaras, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Kazimieras Starkevičius, Rytas Kupčinskas, Jonas Šimėnas, Vincė Margevičienė, Kęstutis Masiulis, Algimantas Birbilas.

TS-LKD sąrašo 53 vietoje buvęs buvęs parlamentaras Algirdas Katkus pasiūlė išbraukti jį iš sąrašo ir vėl kėlė klausimą dėl buvusių Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnų galimo įtraukimo į sąrašą.

REKLAMA

A.Katkus siūlė į savo sąrašo vietą įrašyti buvusį kontržvalgybininką Vytautą Damulį.

Tačiau TS-LKD Politikos komiteto pirmininkas Vytautas Landsbergis teigė nemanąs, kad „tų žmonių, kuriuos išmetė iš tarnybos (VSD) vienintelė atrama turėtų būti rinkimų sąrašas, tos atramos gali būti daug kitokios“.

TS-LKD pirmininkas A.Kubilius taip pat siūlė šio klausimo daugiau nesvarstyti.

TS-LKD kels kandidatus visose vienmandatėse rinkimų apygardose - jų yra 71.


Rašyti komentarą...
t
tik
2008-08-17 19:41:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
sapne, arba jei sugrįž konservatorių "produktas " - paksas
Atsakyti
0

T
TI
2008-08-17 21:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik viltis...Kodėl konservatoriai susijungė su KD? Tai jau galima suprasti,jog žmonių mulkinimui padidinti .matėm jau konservatorių valdžią nuo Landsbergio ir Vagnoriaus.Melas ir pažadai,netramdant ir plečiant monopolistus-prichvatizatorius ,dabar - 2K valdymas.Ką jie nuveikė po antikonstitucinių savivaldybių rinkimų?
Andriaus K. sapnai...
Atsakyti
0

k
kaulas
2008-08-18 00:03:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skalykit, sobakos :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų