Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje patvirtinti kandidatai naujuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos vienmandatėse apygardose.

Šiandien Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje patvirtinti kandidatai naujuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos vienmandatėse apygardose.

REKLAMA

Taryba vieningai pritarė Žirmūnų vienmandatėje rinkimų apygardoje kelti Paulės Kuzmickienės kandidatūrą, Rasą Petrauskienę kelti Gargždų vienmandatėje, o Žiemgalos rinkimų apygardoje partijos kandidato nekelti, bet remti save išsikėlusią kandidatę Rūtą Bilkštytę.

„Kartu su Jumis esu bendruomenėje nuo 1997 m. Atėjau į Jaunųjų konservatorių lygą ir kaip tik tada įpuoliau į Prezidento rinkimus. Turėjau galimybę stebėti R. Juknevičienės ir A. Kubiliaus pasisakymus ir stebėjausi, kad „štai čia tai politika“. Ir po JLK įkvėpimo, ir partijos bei Vilniaus sueigos palaikymo, šiandiena itin jaudinanti. Vilniaus savivaldybėje svarstome įdomių klausimų, bet tenka pastebėti, kad ne viską savivaldoje gali išspręsti. Seimo nario mandatas galėtų padėti geriau atliepti vilniečių ir visų Lietuvos gyventojų rūpesčius. Šį mandatą vertinu kaip galimybę susitarti kaip gyvensime toliau šioje valstybėje. A. Kubilius šiandien sakė, jog reikia susitarti ir mylėti savo rinkėjus. Visiškai tam pritariu. Aš esu pasiruošusi, turiu užsidegimo, noriu laimėti ir papildyti gretas Seime“, – sakė P. Kuzmickienė.

Paulė Kuzmickienė, kandidatuojanti Žirmūnų apygardoje, yra Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė, šiuo metu einanti Švietimo ir kultūros reikalų komiteto pirmininkės pareigas. Kilusi iš Utenos, P. Kuzmickienė turi švietimo vadybos magistro laipsnį, dešimt metų dirbo valstybės tarnyboje: Užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko patarėja, Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus patarėja, Europos Parlamento narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės patarėja. Visuomeninę veiklą pradėjo dar nuo 1997 m., Jaunųjų konservatorių lygoje.

REKLAMA

Gargždų apygardoje kandidatuojanti Rasa Petrauskienė jau daugiau nei 22 metus gyvena Klaipėdos rajone, Klaipėdos universitete įgijusi Rekreacinės veiklos organizavimo magistro laipsnį. Nuo 2006 m.. R. Petrauskienė yra TS-LKD narė, nuo 2012 m. – TS-LKD Klaipėdos rajono skyriaus pirmininkė. Yra dirbusi Europos parlamentaro Algirdo Saudargo patarėjos pareigose, Dirbo Seimo narių A. Bilotaitės ir A. Anušausko komandose. R. Petrauskienė nuo 2015 m. taip pat yra Klaipėdos r. savivaldybės tarybos narė, frakcijos seniūnė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų