• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Valdantieji konservatoriai sekmadienį aptars politinę padėtį ir pasirengimą Seimo rinkimams.

Valdantieji konservatoriai sekmadienį aptars politinę padėtį ir pasirengimą Seimo rinkimams.

REKLAMA

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) taryba taip pat tarsis dėl sąrašo Seimo rinkimų daugiamandatėje apygardoje formavimo tvarkos ir patvirtins vienmandatininkus.

Šią savaitę konservatoriai paskelbė abėcėlinį kandidatų į Seimą sąrašą. Jame – beveik visi dabartinės kadencijos Seimo nariai, buvę parlamentarai, viceministrai, patarėjai, savivaldos politikai.

Vis tik reitingavimui sudarytame sąraše nėra premjerės Ingridos Šimonytės. Anot konservatorių Seimo rinkimų štabo vadovo Mindaugo Lingės, premjerė dar nedavė sutikimo būti įtraukta į šį sąrašą. Jame taip pat nėra dabartinio TS-LKD lyderio, užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio, tačiau jis, pagal partijos patvirtintas tvarkas, nėra reitinguojamas.

Perrinkimo nesieks trys partijos nariai

Perrinkimo, anot M. Lingės, nusprendė nesiekti trys dabartiniai Seimo nariai: Sergejus Jovaiša, Algis Strelčiūnas ir Jurgita Šiugždinienė.

REKLAMA
REKLAMA

Konservatoriai laimėjo prieš savaitę vykusius Europos Parlamento rinkimus ir iškovojo tris iš vienuolikos mandatų Lietuvoje, tačiau pergalę aptemdė socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės atsistatydinimas iš pareigų.

REKLAMA

Ministrė pasitraukė jai sulaukiant vis daugiau klausimų dėl jos pačios ir sutuoktinio Mindaugo Navicko ryšių su įmone „Foxpay“ bei bendrovės savininke Ieva Trinkūnaite ir jos sugyventiniu, anksčiau už finansinius nusikaltimus kalėjusiu Vilhelmu Germanu.

Premjerė Ingrida Šimonytė sakė, kad sutarė su ministre dėl atsistatydinimo paaiškėjus apie jos skrydį privačiu lėktuvu į Dubajų su I. Trinkūnaite ir V. Germanu.

Konservatorių vadovaujamoje Vyriausybėje šiuo metu trūksta dviejų ministrų – socialinės apsaugos ir švietimo.

Seimo rinkimai vyks spalį. Pagal sociologines apklausas sudaromuose partijų reitinguose konservatoriai užima antrą vietą.

Dar 2006, šita kolaborantų dinastijos banda LRS buvo įvardinta, kaip antivalstybine-teroristine organizacija, - Kodėl jie dar laisveje? -- ir LR griovimas ir isvogymas toliau tęsiamas?--- Kur GP???
Dar neatsistatydino.?
Avinai balsuos uź dugninius?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų