Balsas.lt vaizdo konferencijoje kalbins teisingumo ministrą ir Remigijų Šimašių ir kviečia užduoti jam klausimus komentaruose.

Žemi pasitikėjimo teismais ir teisėsauga reitingai, visuomenės protestai tarsi kuria savotišką antiteisinę atmosferą šalyje. Tai iliustruoja ir teistų politikų sėkmė rinkimuose ir nepopuliarūs

„pasitikėjimo telefonai“. Kokia to priežastis ir kokie gydymo receptai?

Teisininkų kalbėtojai galbūt patys prisideda prie neigiamo požiūrio į „teisininkų klaną“ formavimo, kuomet apie visuomenės iniciatyvas ir reiškiamas abejones apibendrintai atsiliepia kaip apie „pakvaišusios minios“ valdžią. Ar gali teisininkas su ne teisininkais kalbėtis ne taip, kaip aklas su kurčiu?

Ką gali ir ko negali Teisingumo ministerija atstatant ir įtvirtinant pasitikėjimą teisėsauga? Koks jos vaidmuo? Eglės Kusaitės, Vytauto Pociūno ir kitų panašių bylų eigą stebintys visuomenininkai neretai ir ministerijai prikiša neveiklumą. Į šiuos, ir į skaitytojų pateiktus klausimus atsakys Teisingumo ministras.

 


Rašyti komentarą...
m
mikas
2012-03-19 09:24:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano klausimas tik vienas - kokia švis tokios ministerijos egzistavimo prasmė, jei jos vadovybė negali sureaguoti į tokių bylų, kaip E. Kusaitės, skandalingą eigą? ar saulėlydžio jums nereikia?
Atsakyti
0

j
juza
2012-03-19 09:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie klausimai gali būti ūso apsauginiui?
Atsakyti
0

b
beraštis
2012-03-19 10:51:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl dar neatsistatydinote po tos istorijos, kuomet "galimai neblaivų" Aidą Ūsą neva matėte važiuojanti keturračiu ir neskambinote 112?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų