Klaipėdos jūrų uosto direkcijos vadovo konkursą laimėjo Europos Parlamento narys, vienas Liberalų sąjūdžio lyderių Eugenijus Gentvilas. Jis nurungė kitus tris konkurso dalyvius.

49 metų E.Gentvilas, surinkęs daugiausia balų - 9,5 - pirmadienį patvirtintas Susisiekimo ministerijos, kuriai vadovauja tos pačios partijos pirmininkas Eligijus Masiulis, skelbto konkurso nugalėtoju.

E.Gentvilas per mėnesį turės atsistatydinti iš Europos Parlamento nario posto.

E.Gentvilas yra buvęs Seimo narys, Klaipėdos miesto meras, ūkio ministras, nuo 2004 metų - Europos parlamento narys.

Darbo sutartis su būsimuoju uosto vadovu bus sudaryta gavus atsakymą iš specialiųjų tarnybų, nes pagal kompetenciją jis turės teisę susipažinti su įslaptinta informacija, pranešė Susisiekimo ministerija.

Konkurse dalyvavęs Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalo direktorius Benediktas Petrauskas surinko 8,4 balo, Danijos laivybos grupės DFDS kontroliuojamos Klaipėdos keltų bendrovės "DFDS Lisco" darbuotojas Kęstutis Kravcovas - 6,4, Klaipėdos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų skyriaus lyderis Naglis Puteikis - 4,2 balo.

REKLAMA

Pasak ministerijos pranešimo spaudai, komisija vertino kandidatų pateiktas veiklos programas, dalykines savybes, prisistatymus, kuriuose akcentuojami dalykiniai ir asmeniniai pretendentų privalumai, jų atsakymus į komisijos narių klausimus.

Pretendentai turėjo turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir vadovaujamo darbo patirties, sugebėti analizuoti ir apibendrinti ekonominę, statistinę ir kitą informaciją.

Konkurso komisijai vadovavo Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius Alminas Mačiulis.

Klaipėdos uostas vadovo neturi jau daugiau nei mėnesį. Sigitą Dobilinską ministras Eligijus Masiulis, atleido kovo 23 dieną, šias pareigas nuo kovo 26 dienos laikinai eina infrastruktūros direktorius Algirdas Kamarauskas.

Apie tai – LNK žinių videoreportaže.


Rašyti komentarą...
n
nieko nuostabaus
2009-05-11 15:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na cia ir skelbti nereikejo. Jau ir taip viskas is anksto buvo aisku. Linkime jam ir toliau nieko neveikiti, kaip ir bunant Klaipedos mero poste arba europarlamentaru. Tik alga gera gauti, gerai miegoti ir maitintis, bei partiecius "pamaitinti" uosto pinigeliais.
Atsakyti
0

S
Savanoris
2009-05-11 15:29:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gentvilas gal ir geras vyras...Bet ar jūs tikite konkursu? Lietuva eina tuo pačiu keliu kaip ir prie socialdemokratų. tas kelias tik į aklavietę- aš netikiu tokia valstybe, jos vadovais. ne valstybė, o ..... skylė.
Atsakyti
0

V
Vilkas pilkas
2009-05-11 17:08:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš bėdos kilbukus galiu gaudyti,apie uostus nieko neišmanau,bet žinau,kad tie konkursai nieko neverti.Ne todėl,kad būtų didele suktybe,o todėl,kad kiekvienam aukštesniam vadovui turi būti leista pasirinkti pavaldinius pačiam,o ne versti dirbti su tais,ką pakiš konkurso komisija.Tik tada vadovas bus atsakingas už darbo rezultatus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų