• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pranešė užsikrėtęs koronavirusu. Apie tai politikas sekmadienį paskelbė socialinėje Facebook paskyroje.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pranešė užsikrėtęs koronavirusu. Apie tai politikas sekmadienį paskelbė socialinėje Facebook paskyroje.

REKLAMA

„Vakar po pietų, pajautęs lengvą silpnumą, slogos simptomus bei nei iš šio, nei iš to atsiradusį kosulį, nusprendžiau pasitikrinti ir atlikti Covid -19 testą. Deja, bet atsakymas buvo teigiamas...

Nepaisant to, kad prieš keturis mėnesius esu pilnai vakcinuotas ir gana skrupulingai laikiausi visų rekomendacijų, virusas buvo stipresnis...

Esu absoliučiai įsitikinęs, kad būtent skiepai ir užtikrina pakankamai lengvą infekcijos formą bei eigą, nors...prie lovos traukia, tai irgi tiesa.

Tad nedvejodamas besąlygiškai teigiu – tik vakcina gali padėti išvengti klastingos infekcijos, ir tik vakcinavimas, neabejotinai palengvina ligos formą bei eigą. Po ligos nedvejodamas nei akimirkos, kai tik mano amžiaus grupės žmonėms bus galima skiepytis trečiąja vakcinos doze, būtinai pasinaudosiu tokia galimybe.

Virusui nėra neįveikiamų, bet neįveiktų dar yra daug, tad susimąstykite ir nedvejokite dėl skiepo naudos, būtinumo ir prasmės. Būkite sveiki, saugokite save ir kitus“, – sekmadienio vakarą rašė V. Grubliauskas.

O tai kaip čia skiepytas ir.su galimybių pasu susirgo kovidu? Pagal mūsų valdžios teiginius, serga tik neskiepyti. O gal pasiskiepijot tik švęstu vandeniu
Netikiu kad Meras susirgo paskaičius staipsnį tai kvepia tik Skiepų reklama .Tegul Meras skiepijasi nors ir 10 kartų,neitikinsite tų kurie nusprendė to nedaryti
Tai tik eilinį kartą patvirtina kad skiepas visiškai nereikalingas...
Jei, po pilnos vakcinacijos galima lygiai taip pat susirgti ir platinti virusą, tai kam tada nuodyti savo organizmą su neištirta eksperimentine vakcina...?
Pasirodo visi kurie jau spėjo vakcinuotis , darė tai visiškai be reikalo ir buvo apkvailinti...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų