Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai Sudargo apylinkėse sulaikė vilkiką, kuriuo į Lietuvą mėgintą įvežti beveik 300 tūkst. litų vertės cigarečių kontrabandą.

Pasak MKT atstovo spaudai, kelyje Sudargas-Kiduliai stabdę ir tikrinę vilkikus, muitinės kriminalistai patikrino ir "Renault" su puspriekabe šaldytuvu, kuriuo iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities į Lietuvą važiavo klaipėdietis D. A.

Pastarasis pareigūnams sakėsi grįžtąs į Klaipėdą, o per Ramoniškių (Sudargo) kelio postą, esą, vykęs, norėdamas išvengti didelių eilių Panemunės poste.

Nors vilkiko puspriekabė buvo tuščia, MKT pareigūnai nusprendė "Renault" detaliai patikrinti, mat neretai būtent tokiomis puspriekabėmis vežami nelegalūs rūkalai. Pareigūnų įtarimai netrukus pasitvirtino - vilkiko puspriekabės lubose ir grindyse buvo aptikta tūkstančiai pakelių "West" cigarečių.

Iš viso muitininkai puspriekabėje rado 4,1 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų su rusiškomis banderolėmis. Pareigūnų manymu, šios cigaretės buvo skirtos Vakarų Europos rinkai.

Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais - 287 tūkst. litų.

Vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms. MKT Marijampolės skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas. D. A. gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.


Rašyti komentarą...
2010-01-15 09:47:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek vinių į karstą
Atsakyti
0

a
a
2010-01-15 11:11:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
kame pointas uzdaryti iki 8 metu ir visuomenei moketi uz islaikyma?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų